روزهای خالی ازترددرمق کرونا را خواهد گرفت

  راستین آنلاین :معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: همراهی شهروندان با تلاش شبانه روزی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان فارس، ترددهای غیرضروری در سطح شهر و در خانه ماندن را به ارمغان آورده تا در این روزهای سخت با یاری خدای مهربان، همچون دیگر حوادث از این وضعیت نیز به سلامت عبور کنیم. ر

 
عبدالرضا قاسم‌پور با اشاره به اینکه بعد از شیوع کروناویروس در سراسر کشور، شهر شیراز و فارس نیز مانند بسیاری از استان ها و کلانشهرهای ایران، روزهایی خالی از تردد و مملو از سکوت را طی می‌کند، افزود: اکثر شهروندان شیرازی در روزهای اخیر بیشتر به اهمیت موضوع کاهش ترددهای غیرضروری در سطح شهر پی برده و بیشتر در خانه می‌مانند تا از این روزهای سخت با همت تلاشگران عرصه مبارزه با این ویروس موفقیت آمیز باشد.
 
او با توجه به اهمیت سلامت کارکنان ادارات، سازمانها و مردم شریف فارس، و مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، اضافه کرد : بر اساس تصمیمات اتخاذ شده و جهت جلو گیری از تجمع افراد، همه برنامه های فرهنگی هنری تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شوند و از اینرو مراکز تفریحی، تاریخی فرهنگی و مجتمع های فرهنگی هنری به عنوان محل اجرای برنامه های مذکور تعطیل  و نیاز به حضور کارکنان نیست.
 
همچنین واحدهای ستادی ادارات در استان نیز با حضور حداقل کارکنان مورد نیاز، فعالیت های ضروری خود را انجام می دهند و مابقی کارکنان به گونه دورکاری به خدمات خود ادامه خواهند داد.
 
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس تصریح کرد: توقف خدمات رسانی مترو و اتوبوس، تعطیلی فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر و مراکز موسسات و آموزشگاهی و نگارخانه ها، نمایش، موسیقی و سینما، اماکت تاریخی فرهنگی و صنوف غیرضروری و سایر اقدامات ستاد مقابله با کرونا در استان فارس، منجر به خلوتی خیابان‌ها و معابر و مراکز خرید در شیراز شده است. 
 
قاسم پور در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر بسیاری از مردم و اهالی شیراز به دلیل هشدارها و ترس از احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا ترجیح داده‌اند در خانه بمانند و تنها برای کارهای ضروری خود و یا حاضر شدن در محل کار از خانه‌ها خارج  می شوند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
97 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 فروردين 1399 21:05
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا