كشف محموله بزرگ تلفن هاي همراه قاچاق در شيراز

كشف محموله بزرگ تلفن هاي همراه قاچاق در شيراز
احمدعلی گودرزی
  • فرمانده انتظامي استان از كشف يك هزار و 40 دستگاه انواع تلفن هاي همراه قاچاق با ارزشي بالغ بر سه ميليارد و 200 ميليون ريال در شيراز خبر داد.

راستین آنلاین سردار احمد علي گودرزي ، بيان كرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان مطلع شدند قاچاقچيان محموله اي از كالاهاي قاچاق را بارگيري و آنها را در يك منزلي در شيراز نگهداري مي كنند.

وي ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي و مراقبت هاي شبانه روزي در نهايت منزل موصوف شناسايي و مأموران پس از هماهنگي با مقام قضائي به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: در بازرسي از اين منزل تعداد يك هزار و 40 دستگاه انواع تلفن همراه قاچاق كشف و در اين راستا دو نفر متهم دستگير و به مقر انتظامي انتقال داده شدند.

سردار گودرزي با بيان اينكه ارزش ريالي محموله قاچاق كشف شده بالغ بر سه ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد شده است، تصريح كرد: در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به عنوان " اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل" نامگذاري شده است، پليس فارس برابر  قانون به شدت با قاچاقچيان كالا برخورد مي كند و در اين راستا از هيچ تلاش و كوششي فروگذار نخواهد كرد.

261 کلیک ها  دوشنبه, 17 آبان 1395 14:16
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا