در دیدار با وزیر کار مطرح شد؛

در دیدار با وزیر کار مطرح شد؛
آیت الله صافی گلپایگانی
  • یکی از مراجع تقلید شیعه در قم با انتقاد از مخالفت‌ها با برجام و با بیان اینکه عده‌ای در کار دولت اخلال می‌کنند، گفت: دولتمردان ما که در همین شرایط سخت زحمت می‌کشند اجرشان نزد خداوند محفوظ است.
انتقاد آیت الله صافی گلپایگانی از مخالفت‌ها با برجام/ عده‌ای در کار دولت اخلال می‌کنند

آیت الله صافی گلپایگانی پیش از ظهر امروز در دیدار علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به مناسبت هفته کارگر به شهر قم سفر کرده بود با تشکر از زحمات دولت تدبیر و امید برای خدمت به مردم و با اشاره به سخنان علی ربیعی درخصوص کارشکنی‌هایی که به بهانه انتقاد از برجام در کار دولت می‌شود، اظهار داشت: قبلا فساد بود و حالا که این دولت این مسئله را حل کرده نمی‌گذارند کار شود.

این مرجع تقلید افزود: متاسفانه عده‌ای در مملکت ما نمی‌گذارند اشخاصی همانند شما که با حسن نیت در دولت کار می‌کنند و زحمت می‌کشند به کار خود به راحتی ادامه دهند اما با همه این سختی‌ها و در همین شرایط که زحمت می‌کشید اجر آن نزد خداوند محفوظ است.

وی با اشاره به گزارشات علی ربیعی درخصوص خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر خدمات دولت تدبیر و امید به مردم به ویژه در بحث برجام گفت: کارهای شما اسباب خوشحالی ماست و بسیار خوشحالیم که امثال شما در راس کار‌ها هستند؛ خدا شما رو حفظ کند و مطمئن باشید خداوند اجر شما را می‌دهد.

آیت الله صافی گلپایگانی با انتقاد از اختلاف‌افکنی‌هایی که در کشور به بهانه انتقاد از برجام علیه دولت صورت می‌گیرد گفت: متاسفانه عده‌ای ملتفت نیستند و در کار‌ها اخلال می‌کنند و ما همیشه دعا می‌کنیم که خداوند آن‌ها را هدایت کند تا مشکلات را بیش از این ایجاد نکنند.

وی افزود: قطعا آن‌ها که با دولت همکاری بیشتری کنند تا مشکلات مردم رفع شود اجرشان پیش خدا بیشتر است.

این مرجع تقلید خطاب به علی ربیعی گفت: خیلی خوشحال هستم که افرادی چون شما که نیت پاکی در انجام کار‌ها دارند در حال خدمت به جامعه هستند و امیدوارم خداوند به شما توفیق دهد.

آیت الله صافی گلپایگانی خطاب به وزیر کار گفت: من از همه شما دولتمردان تشکر می‌کنم و سلام مرا به همه آن‌ها برسانید.

این مرجع تقلید در ادامه سخنان خود گفت: همه افراد در زمینه رفاه مردم باید اهتمام جدی داشته باشند و اسلامیت ما اقتضا می‌کند که در این زمینه کار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: نباید اختلافات در کشور ما ایجاد شود و همه باید به فکر مملکت باشیم و از دیگر مملکت‌ها عقب نباشیم و فقط آن‌ها چون نظم بهتری دارند از ما جلو‌تر هستند و ما گاهی دچار اختلاف هستیم.

وی در پایان گفت: بسیار خوشحالم که افرادی چون شما دست‌اندرکار امور هستند که برای حل مشکلات جامعه تلاش می‌کنند و سلام مرا به همه آقایان در دولت برسانید.

450 کلیک ها  چهارشنبه, 08 ارديبهشت 1395 22:54
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا