• معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جلسه ستاد انتخابات استان:

انتخابات تجلی اراده مردم و جلوه ای از مردم سالاری دینی است

احمداحمدی زاده
احمداحمدی زاده  
انتخابات تجلی اراده مردم و جلوه ای از مردم سالاری دینی است احمداحمدی زاده

راستین آنلاین:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس انتخابات تجلی اراده مردم و جلوه ای از مردم سالاری دینی دانست و جایگاه انتخابات در قانون اساسی را بسیار مهم توصیف کرد.

 پنجمین جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، اعضاء و حضور فرمانداران شهرستان های فیروزآباد، قیرو کارزین و فراشبند در دفتر معاونت سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری تشکیل شد.

احمد احمدی زاده ابتدا به دوره های آموزشی خاص بخشداران، کارشناسان انتخابات و کارشناسان فناوری اطلاعات، تقسیم بندی استان به 5 منطقه و اجرای آن در 4 منطقه (شمال، غرب، شرق و مرکز) و پنجمین منطقه هم در شهرستان های جنوبی که به زودی انجام خواهد شد، اشاره و آموزش دست اندرکاران و اشراف آنان به قانون انتخابات و وظایف محوله را گام مهمی در برگزاری انتخابات سالم و امن دانستند.

رییس ستاد انتخابات استان بر ضرورت انسجام، همدلی و همراهی بین مسئولین اجرایی و نظارت انتخابات تاکید کرد.

احمدی زاده اظهار داشت: جهت گیری ما در انتخابات این است که 4 رکن، مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت محقق شود.

رییس ستاد انتخابات استان به موضوع تبلیغات زودهنگام کاندیداها اشاره کرد و اضافه کرد: فرمانداری ها ضمن رضد، کنترل و مراقبت گزارش تخلفات احتمالی را به ستاد انتخابات استان جهت بررسی و پی گیری های بعدی اعلام نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در پایان، روند انجام شده، تمهیدات پیش بینی شده برای برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری در دوم اسفند سال جاری در استان را مطلوب ارزیابی کرد.

انتهای پیام /  101
1766 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 14 شهریور 1398 17:11
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا