اگراصولگرایان هم به شورا می آمدند شهردارنمی ماندم

اگراصولگرایان هم به شورا می آمدند شهردارنمی ماندم
محمدباقرقالیباف
راستین آنلاین:آماده هرگونه هم‌انديشي و انتقال تجربه هستم اما اگر دوستان اصولگرا هم به شورا مي‌آمدند و اين درخواست را مي‌کردند، نمي‌پذيرفتم و شهردارنمی ماندم.


شهردار تهران در مصاحبه با روزنامه اعتماد در خصوص احتمال ادامه فعاليتش به عنوان شهردار تهران گفت: چه اصلاح‌طلبان و چه اصولگرايان در شوراي شهر قرار مي‌گرفتند، قصد نداشتم بار ديگر در شهرداري تهران بمانم. ١٢ سال خدمت در يک پست کفايت مي‌کند. بايد فرصت را به جوان‌ترها بدهيم تا روح تازه‌اي در اداره شهر دميده شود.

وي افزود: البته در عين حال آماده هرگونه هم‌انديشي و انتقال تجربه هستم اما اگر دوستان اصولگرا هم به شورا مي‌آمدند و اين درخواست را مي‌کردند، نمي‌پذيرفتم.

وي همچنين در پاسخ به سوال که آيا اين انتقاد اعضاي شوراي شهر که شما را به عدم پاسخگويي به شورا متهم مي‌کنند مي‌پذيريد يا خير؟ گفت: دور از انصاف است که بگوييم مديران شهرداري پاسخگوي اعضاي شورا نيستند، البته ممکن است يک عضو شورا به طور فردي درخواستي کرده باشد که ما به صورت انفرادي نتوانيم به آن پاسخ دهيم و اين عدم پاسخگويي نيز از لحاظ قانوني درست است زيرا ما بايد بر اساس مصوبات و قوانين رفتار کنيم و نمي‌توانيم هر درخواستي را بپذيريم؛ جز درخواست‌هايي که در چارچوب مصوبات شورا باشد.
629 کلیک ها  یکشنبه, 21 خرداد 1396 09:26
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا