دوشنبه, 25 تیر 1397 13:01

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی:

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی:
بهرام پارسایی
  • سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت کسب رای اعتماد از سوی مجلس توسط گزینه های پیشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه های آموزش و پرورش،فرهنگ و ارشاد اسلامی ورزش و جوانان گفت: بودجه وزارت فرهنگ کم و انتظارات از این وزارتخانه زیاد است.
بودجه وزارت فرهنگ کم و انتظارات از این وزارتخانه زیاد است/ترمیم کابینه به صلاح دولت و کشوراست

راستین آنلاین بهرام پارسایی که شامگاه یکشنبه دوم آبان ماه دربرنامه تیترشبکه خبرسخن می گفت،افزود:ازکل بودجه فرهنگی کشور تنها16 درصد دراختیاروزارت فرهنگ و ارشاداسلامی قرارمی گیرد،اما انتظارات زیادی درحوزه فرهنگ ازاین وزارتخانه وجوددارد.

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت فراکسیون امیدازگزینه پیشنهادی دولت برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود:تغییر حدود80 درصدی بدنه مجلس نسبت به مجلس نهم  ودیدگاه متفاوت سیاسی مجلس دهم با مجلس نهم باعث می شود تا  فضابرای کسب رای اعتمادتوسط گزینه های دولت امیدوار کننده باشد.

پارسایی با استقبال ازاقدام رئیس جمهوردرراستای ترمیم کابینه گفت:انتظار ما این بود تا این اقدام با شروع به کار مجلس دهم انجام شود اما فراکسیون امید با علم بر اینکه این اقدام به صلاح دولت و کشوراست ازترمیم کابینه توسط رئیس جمهور حمایت و استقبال می کند.

وزرای پیشنهادی هم برنامه کوتاه مدت و هم برنامه بلند مدت داشته باشند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی دربخش دیگری از صحبت هایش درخصوص گزینه پیشنهادی دولت جهت تصدی پست وزارت ورزش و جوانان گفت: وزیرپیشنهادی ورزش و جوانان بایدهمچون دیگر وزرای پیشنهادی هم برنامه کوتاه مدت و هم برنامه بلند مدت داشته باشد

پارسایی بااشاره به اینکه گزینه پیشنهادی رئیس جمهوربرای وزارت ورزش و جوانان درمجلس نهم نیز به عنوان اولین گزینه توسط رئیس جمهور به مجلس معرفی شده بوددرپاسخ به برخی انتقادات نسبت به عملکرد وزراتخانه ورزش و جوانان در طول سه سال گذشته گفت:وقتی رئیس جمهور مجبور است برای یک وزارتخانه 4 گزینه را معرفی کند،اگر قصوری هم پیش می آید،مجلس نیز در وقوع این قصور شریک است.

درنبودافرادبه آنها تهمت نزنیم

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی درخصوص گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اهمیت رفع دغدغه های فرهنگیان گفت:گزینه دولت برای تصدی این پست سابقه خوبی در مدیریت اجرایی دارد.

پارسایی با اشاره به صحبت های یکی از نمایندگان حاضر دراین برنامه در خصوص دانش آشتیانی گفت:نباید در غیاب کسی به او اتهام بزنیم در حالیکه وی فرصت دفاع از خود را ندارد.

وی با اشاره به حاشیه هایی که پس از مطرح شدن محمد علی نجفی به عنوان گزینه نخست دولت برای وزارت آموزش و پرورش پیش آمد گفت:درتماس فراکسیون امید با وی،خود آقای نجفی اعلام کرد که گزینه نخست دولت و حامیان آن دانش آشتیانی بوده است.

517 کلیک ها  یکشنبه, 02 آبان 1395 23:53
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

1 نظر

  • abass دوشنبه, 03 آبان 1395 11:22 ارسال شده توسط abass

    سلام
    برنامه تیترشبکه خبرسخن از کدام شیکه پخش میشود؟؟

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا