پنج شنبه, 28 تیر 1397 00:18

ایرآسیاازتیرماه پروازارزان قیمت درمسیرتهران کوالالامپور برقرارمی کند

ایرآسیاازتیرماه پروازارزان قیمت درمسیرتهران کوالالامپور برقرارمی کند
هواپیمایی ایرآسیا
  • شرکت هواپیمایی 'ایر آسیا ایکس' یکی از شرکت های ارزان قیمت هوایی آسیا و جهان از تیرماه آینده پروازهایش را از کوالالامپور مالزی به تهران از سر می گیرد و یک هیات از این شرکت هواپیمایی در حال انجام آخرین اقدامات در کشورمان است.

'یوگین سیو هونلئونگ' از مقامات بخش رسانه ای شرکت 'ایر آسیا ایکس' ضمن تایید ازسرگرفته شدن پرواز بین کوالالامپور – تهران، گفت که قرار است نشستی به این مناسبت در تهران برگزار شود.
به گفته وی، در این مراسم هیاتی به ریاست مدیر اجرایی یکی از بخش های شرکت 'ایر آسیا ایکس' حضور دارد.
'یوگین سیو هونلئونگ' اعلام کرد که جزئیات بیشتر این پروازها به صورت متن مطبوعاتی پس از نشست امروزروزشنبه در تهران، از طریق این شرکت در مالزی منتشر می شود.
اما تارنمای 'ایر آسیا' در بخش فروش پروازهای بین المللی خود مقصد ایران و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در تهران از فرودگاه بین المللی کوالالامپور را افزوده و روزو بلیت را برای اول تیرماه آغاز کرد.
تارنمای 'ایر آسیا' رزرو بلیط برای این پروازها را با شماره 'دی 7776' از فرودگاه بین المللی کوالالامپور و 'دی 7777' از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) از 21 ژوئن (اول تیر) از امروز (جمعه) آغاز کرد.
این شرکت برای پرواز از کوالالامپور به تهران در صندلی های عادی و نخستین پروازها 299 رینگیت (حدود دو میلیون و 700 هزار ریال) و از تهران به کوالالامپور حدود 308 رینگیت (حدود دو میلیون و 770 هزار ریال) درنظر گرفته است.
پروازهای ایر آسیا از مالزی به ایران روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه ساعت 19 و پنج دقیقه به وقت کوالالامپور و برگشت این پروازها از فرودگاه امام خمینی (ره) یکشنبه، سه شنبه و جمعه ساعت یک و پنج دقیقه بامداد خواهد بود.
'بنیامین اسماعیل' مدیر اجرایی 'ایر آسیا ایکس' از زیر مجموعه های شرکت هواپیمایی 'ایر آسیا' که پروازهای در مسیر طولانی را انجام می دهد، بهمن ماه سال گذشته اعلام کرده بود در حال راه اندازی مجدد پرواز به تهران است.
وی گفته بود که ایران دارای فرصت و قابلیت های بزرگی است و برنامه ریزی برای از سرگیری خدمات پروازی به ایران در حال انجام است.
نخستین پرواز ایرآسیا به ایران مرداد ماه سال 1389 انجام شد و این شرکت تا چند ماه پروازهای متعددی به ایران داشت، اما این پروازها متوقف شد.
البته شرکت هواپیمایی ایرآسیا مالزی در آخرین روزهای اسفند ماه سال 1392 و نخستین هفته های فروردین 93 نیز دو پرواز به مناسبت نوروز به مقصد تهران انجام داد.
ایرآسیا در حال حاضر به مقصد خاورمیانه تنها به جده در عربستان برای ارائه خدمات به حجاج پرواز دارد و پروازهای اروپایی این شرکت نیز از چندی پیش لغو شد و در حال بازنگری در پروازهای مسیر طولانی است.
'ایر آسیا' یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت مالزی است که به 100 مقصد داخلی و خارجی از جمله 23 کشور پرواز دارد.
'ایرآسیا ایکس' ناوگانی متشکل از 24 فروند هواپیمای ایرباس 'آ.330' است.

1614 کلیک ها  جمعه, 24 ارديبهشت 1395 21:32
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا