بانک شهر مطمئن‌ترین بانک تخصصی شهرداری‌ها

بانک شهر مطمئن‌ترین بانک تخصصی شهرداری‌ها
بانک شهر

راستین آنلاین: عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات بانک شهر در حمایت از مدیریت شهری گفت: این بانک مطمئن‌ترین بانک تخصصی برای شهرداری‌هاست.

 بنابر اعلام بانک شهر، عبدالرضا مصری با اشاره به نیازهای کلانشهرها برای توسعه و پیشبرد، گفت: به دلیل اینکه شهرداری‌ها منابع مورد نیاز خود را به صورت تدریجی دریافت می‌کنند و نمی‌توانند به صورت یکجا به اجرای پروژه‌های بزرگ و سرمایه‌گذاری بپردازند، این بانک منابع مورد نیاز برای این اقدامات را که از سرمایه مردم است به مدیریت شهری در شهرهای مختلف پرداخت و برای خود آنها هزینه می‌کند. 

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی افزود: بانک شهر بهترین بانکی است که شهرداری‌ها می‌توانند فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های عمده و گسترده خود را در تمامی حوزه‌ها از طریق آن انجام دهند.

وی با اشاره به تعامل تنگاتنگ بین شهرداری‌ها و بانک شهر، تصریح کرد: اتفاق خوشایندی است که شهرداری‌ها با توجه به مأموریت‌ها و مسئولیت‌هایی که از یک‌سو بر عهده دارند و  همچنین منابعی که اصطلاحاً به صورت قطره چکانی به دست آنها می‌رسد، بانکی تخصصی برای خود داشته باشند تا بتوانند با اطمینان به منابع آن بانک، به اجرای پروژه‌های بزرگ دست بزنند.

مصری در ادامه بیان کرد: همچنین نباید از یاد برد درقانون به شهرداری‌ها برای اجرای پروژه‌های بزرگ اجازه انتشار اوراق مشارکت داده شده، اما انتشار این اوراق نیاز به یک بانک عامل دارد و بدون شک بهترین و مطمئن‌ترین بانک برای انتشار این اوراق و راه‌اندازی پروژه‌های بزرگ که مردم نیز به آن اطمینان دارند بانک تخصصی همانند بانک شهر است که منابع قابل اطمینان نیز در دست دارد.

1250 کلیک ها  یکشنبه, 13 اسفند 1396 04:14
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا