تولید و توزیع روزانه 2000ماسک در مرکز مشاوره کار آفرینی شهرستان مرودشت

راستین آنلاین :رئیس اداره کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس از تولید و توزیع روزانه 2000ماسک در مرکز مشاوره کار آفرینی شهرستان مرودشت وتولید ماسک رایگان توسط کارآفرینان​ مشاغل خانگی جهادی​ خبر داد.


بهنام تارخ  با اشاره به مشارکت جهادی فعالین مشاغل خانگی در راستای پویش "مردم_برای _مردم" جهت تولید ماسک گفت: در مرکز کارآفرینی شهرستان مرودشت باهمت خواهران وبرادران جهادی  و با استفاده از روش های دانش بنیان روزانه 2000ماسک تولید و به صورت رایگان دراختیار گروه های هدف قرار می گیرد.
او با اشاره به اینکه اولین مرحله توزیع ماسک ها صورت گرفته و در اختیار گروه های هدف بیماران دیالیزی، کلیوی، ریوی، کارگران، کارمندان بانک ها، دستگاه های شلوغ و قشر محروم جامعه قرار گرفته است، افزود :امید است این پویش مردمی کمکی باشد تا از این بحران عبور کنیم.
همچنین این مرکز کارآفرینی دارای مجوز از اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس  است که در شهرستان مرودشت مشغول به فعالیت است.
تارخ  افزود: هرچند کرونا باعث شده است که این روزها دورهمی ها جمع شود، اما این نوع دورهمی که با منشا ایمان و انسانیت تشکیل شده است و نشان داد هر تهدیدی با توکل به خالق  متعال تبدیل به فرصت می‌شود.
رئیس اداره کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس  ضمن تشکر از کارآفرینان فعال در این مرکز عنوان کرد:  طی این ۱۰ روز اخیر کارآفرینان جهادی شجاعانه در پویش تولید ماسک رایگان حضورداشتند که این نشان دهنده نقش تاثیرگذار مشاغل خانگی  و کار آفرینان در شرایط مختلف است.
 او  بیان کرد: امید است بتوانیم برخی از نیازهای جامعه هدف را  با پویش" مردم برای مردم" پاسخگو باشیم تا بتوانیم شرایط فعلی جامعه را پشت سر بگذاریم.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
122 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 02 فروردين 1399 16:41
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا