رویدادورزشی پند تا غزل در شیراز برگزار می شود

راستین آنلاین:رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از برگزاری یک رویداد ورزشی همگانی بین آرامگاه سعدی و آرامگاه حافظ خبر داد.


ابراهیم گشتاسبی راد بابیان اینکه این رویداد با عنوان رویداد ورزشی پند تا غزل و در دو رشته دوچرخه سواری و دوهمگانی برگزار می شود افزود:ورزش به عنوان مقوله ای تاثیر گذار  در افزایش امید در جامعه مورد توجه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بوده است.
وی ورزش و فعالیت ورزشی را جزویی از فرهنگ مردم سرزمین ما دانست و گفت: ورزش همگاني ابزاري براي سلامتي، نشاط، رشد ظرفيت هاي اخلاقي و رفتارهاي اجتماعي و عاطفي است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز،فرهنگ سازی برای توسعه و استقبال از ورزش همگانی بین نسلی که محکوم به زندگی ماشینی و آپارتمان نشینی است را یک ضرورت انکار ناپذیر عنوان کردو گفت:افزایش هم افزایی و سطح همکاری میان دستگاهی و نهاد های مختلف در شهر می تواند در این مسیر نقش تعیین کننده ای داشته باشد.
گشتاسبی رادافزود:رویداد ورزشی پند تا غزل را سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیرازبا همکاری اداره کل ورزش و جوانان فارس و سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) برگزار می کند.
گفتنی است رویداد ورزشی پند تا غزل که با قرعه کشی واهداء جوایز نفیسی همراست،  قرار است فردا جمعه 19 مهرماه از ساعت 7 صبح در مقابل آرامگاه سعدی آغاز شود.
678 کلیک ها  پنج شنبه, 18 مهر 1398 07:54
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا