بسیج مدرسه عشق و میعادگاه عاشقان

بسیج مدرسه عشق و میعادگاه عاشقان
   
بسیج مدرسه عشق و میعادگاه عاشقان |||| ||||

بسیج میعادگاه عاشقانی است که با جان و مال خویش در نبرد با ضد ارزش ها با تمام قدرت و توان ایستاده اند و از هیچ چیز برای از دست دادند دریغ نمی‌کنند تاخواسته ی الهی را به دست آوردند.

 
به گزارش راستین آنلاین وجود بسیج یکی از افتخارات و نعمت های جمهوری اسلامی ایران است، در این دنیا افتخارم این است كه خود بسیجیم. 
 
بسیج یکی از سرمایه های بزرگ در کشور است، که حرکت و حضور بسیجیان با اخلاص در میدان های مختلف وجود داشته و از ابتدای تشکیل بسیج مستضعفین بسیجیان در عرصه های نظامی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... در صحنه حضور داشته اند، این سربازان با اخلاص وظیفه خود را در عرصه های مختلف انجام داده اند. 
 
بسیج بخاطر فرهنگ ایثار، مقاومت، عاشورا و اهل بیت، یک تشکیلات منحصر بفرد است، که نمونه آن به کیفیت کشورمان نمی‌توان در کشور های دیگر تشکیل داد.
 
 بسیج خدمتگزار و امید آفرین برای مردم 
 
بسیج یادآور رشادت های جوانان پرشور ایران اسلامی در طول مبارزه و دوران دفاع مقدس است که در همه عرصه ها به منظور رسالتی که بر عهده دارد حضوری فعال به عمل آورده است.
 
بسیج، پدیده ی مبارکی که با تشکیل آن فضای انقلابی و ندای الهی در سپهر عالم امروزی طنین انداز شد. 
 
بسیج رسالتی که حق را دنبال می کند و هر جا که میدان حق باشد، بسیج و بسیجیان برای تحقق آن حاضر و آماده موانع را با هزینه جان و مال و آبرو از سر راه بر می دارند. 
 
بسیج اهل ایستادگی، اهل قیام در برابر دشمنان ملت ایران است، چرا که این اراده الهی نه تنها خستگی ناپذیر است بلکه دشمنان اسلام و انقلاب را نیز خسته کرده است.
 
آنچه مهم است و می‌دانیم که پدیده الهی بسیج نه تنها در «راه» است بلکه خودِ «راه»است و بسیج و بسیجیان در این مسیر همواره سعی کرده اند که عناصر خود را در تطبیق با اهداف، اصول والا و اعلای انقلاب اسلامی بداند. 
 
همان طور که امام خمینی( ره) گفت :بسیج شجرة طیبّه و درخت تناور و پرثمری است كه شكوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می‌دهد.
 
اگر بر كشوری نوای دلنشین تفكر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید.
 
امام خمینی در خصوص بسیج و بسیجیان بیان کرد :بار دیگر تأكید می‌كنم كه غفلت از ایجاد ارتش بیست میلیونی سقوط در دام دو ابرقدرت جهانی را به دنبال خواهد داشت.
 
 
بسیج لشگر مخلص خداست و بسیج تشکلی که استفاده از نهاد های مردمی در آن اولویت است. 
 
ملیتی که در خط اسلام ناب محمدی(ص) و مخالف با استكبار و پول‌پرستی و تحجرگرایی و مقدس‌نمایی قرار دارد، باید همه افرادش بسیجی باشند.
 
بسیج مدرسه عشق، مكتب شاهدان و شهیدان گمنامی است كه پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند و من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم چرا که از خدا می‌خواهم تا با بسیجیان مرا محشور گرداند.
 
تشكیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران یقیناً از بركات و الطاف خداوند تعالی بود كه بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
75 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 01 آذر 1399 08:25
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا