تقسیط حق بیمه های بالاتر از پنج میلیون ریال

راستین آنلاین:معاون بیمه ای مدیریت شعب بانک کشاورزی استان فارس گفت:  کشاورزان می توانند حق بیمه محصولات زراعی بیش از پنج میلیون ریال و محصولات باغی بیش از 10 میلیون ریال را در سه  قسط پرداخت کنند.


 پژمان پزشکی در گرد همایی اعضای کار گروه بیمه محصولات کشاورزی شهرستان قیروکارزین افزود: این امکان به منظور توسعه بیشتر بیمه محصولات کشاورزی در هیات مدیره صندوق بیمه کشور تائید و ابلاغ شده است.
وی اظهار کرد: کشاورزان و باغداران تا سه سال متوالی مشمول تخفیف عدم خسارت تا سقف 60 درصد خواهند شد که در سال زراعی جدید اعمال می شود.
پزشکی، میزان تخفیف عدم خسارت مد نظر در سال اول 20 درصد، سال دوم 40 درصد و حداکثر در سال سوم 60 درصد خواهد بود.     
وی از آغاز  بیمه گری تنه درخت نیز خبر داد و تصریح کرد: تنه درختان مرکبات از یک ساله با حداکثر تعهد 120 میلیون ریال برای هر هکتار قابلیت اجرا دارد.
 معاون بیمه ای مدیریت شعب بانک کشاورزی استان فارس با اشاره به پیگیری اصلاح حداکثر زمان مجاز برداشت محصولات باغی تحت پوشش بیمه در قیروکارزین، بیان کرد: با اقدامات انجام شده این زمان افزایش یافته که پس از تائید نهایی صندوق بیمه کشور در سیستم بیمه محصولات کشاورزی نیز تغییر خواهد کرد.
وی ابراز امیدواری کرد زمان بیمه پذیری محصولات باغی نیز به زودی اصلاح شده تا بتوان با انجام آن در دی و بهمن ماه، حداکثر  خطرات در فروردین ماه را پوشش داد.
کار گروه بیمه محصولات کشاورزی شهرستان قیروکارزین به دلیل اهمیت بیمه کشاورزی با حضور علی محمد کریمی، فرماندار؛ عنایت الله اکبری، امام جمعه؛ مهدی همتی، مدیر جهاد کشاورزی؛ یاسین احمدی، رئیس بانک کشاورزی و  تعدادی از دیگر اعضاء در فرمانداری شهرستان قیروکارزین تشکیل شد.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
321 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 آذر 1398 00:38
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا