مزاحم زن جوان در فضای مجازی دستگیر شد

مزاحم زن جوان در فضای مجازی دستگیر شد
سرهنگ سیدموسی حسینی
رئیس پلیس فتا استان از دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در شبکه های اجتماعی برای خانمی در شیراز خبر داد.

راستین آنلاین-سرهنگ سیدموسی حسینی ، با اعلام این خبر افزود:در اين پرونده شاکیه، خانم جوان شیرازی اعلام می کند فردی ناشناس با ارسال پیام های غیر اخلاقی از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ و تلگرام، موجب سلب آرامش وی و خانواده اش شده است.

وي افزود: زن جوان در مراجعه به پلیس فتا درخواست مي كند هر چه زودتر این مزاحمت ها پایان یابد و عامل یا عاملان مزاحمت، شناسایی و دستگیر شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس اظهار كرد: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی خود متهم را در فضای مجازی ردیابی و با مشخص كردن موقعیت مکانی وی، موفق به دستگیری این مزاحم سایبری شدند.

سرهنگ حسيني با بيان اينكه متهم اين پرونده زن 32 ساله ای می باشد،‌گفت: وي با قصد انتقام جویی از شاکیه دست به این عمل مجرمانه زده است.

وي ادامه داد: متهم که با شاکی همسایه می باشد در ابتدا منکر انجام هر گونه عمل مجرمانه ای می شود اما در ادامه با دیدن مستندات به بزه انتسابی خود اعتراف کرده و اعلام ندامت می کند.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: متهم در بازجویی خود اعلام می کند مدتی پیش بر سر یک موضوع پیش پا افتاده و کوچک با شاکی درگیر می شود که با ساخت یک هویت جعلی و گمنام در شبکه های اجتماعی موبایلی به قصد انتقام اقدام به ارسال پیام های غیر اخلاقی و ایجاد مزاحمت از طریق فضای مجازی می کند تا از این طریق بتواند آرامش را از شاکی و خانواده اش سلب کند. 

سرهنگ حسینی به افرادی که فضای مجازی را جولانگاهی امن برای خود می پندارند هشدار داد: پلیس فتا همواره با رصد فعالیت های مجرمانه در فضای سایبر عرصه را برای افراد مجرم و بزهکار تنگ خواهد كرد.

115 کلیک ها  شنبه, 06 تیر 774 ساعت 13:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا