چاپ کردن این صفحه
  • معاون سیاسی امنیتی، امنیتی واجتماعی استانداری فارس:

تصمیمات جدید وزارت کشور موجب تحول درشهرستان وباعث خوشحالی مردم در کازرون خواهد شد

راستین آنلاین:معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: تصمیمات جدید وزارت کشور موجب تحول در شهرستان و باعث خوشحالی و رفاه مردم کازرون خواهد شد. 

سید احمد احمدی زاده شامگاه امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه در گفتگو با سرویس سیاسی راستین آنلاین با تاکید بر اینکه برخلاف برخی شائبه ها در فضای مجازی، مناطق امامزاده سیدحسین(ع)، بیشابور، دشت برم و انارستان در تقسیمات جدید جزوشهرستان کازرون محسوب می‌شوند گفت:ارتقای فرمانداری این شهرستان به فرمانداری ویژه امتیازات فراوانی را برای کازرون و شهروندان فهیم و شریف این شهرستان به همراه خواهد داشت. 
وی افزایش تعداد معاونین فرماندار، ارتقای مدیران برخی ادارات شهرستان به معاون مدیرکل، حضور فرماندار در شورای معاونین استاندار و شورای برنامه‌ریزی و... را تنها بخشی از مزایای ارتقای فرمانداری به فرمانداری ویژه دانست و گفت: با افزایش اختیارات مدیران شهرستان کازرون بسیاری از مطالبات مردم از ادارات مختلف در همان شهرستان قابل پیگیری و انجام خواهد بود. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس این اتفاق را موجب راحتی و رفاه بیش از پیش شهروندان کازرون دانست و افزود: فرمانداری ویژه از نظر سلسله مراتب اداری فراتر از فرمانداری است. 
احمدی‌زاده ابراز امیدواری کرد تا با ایجاد ظرفیت‌های جدید بر مبنای ارتقای فرمانداری کازرون به فرمانداری ویژه، مسیر خدمت‌رسانی مدیران دولتی به مردم ولایتمدار کازرون بیش از پیش هموار شود.
انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 مهر 1398 20:49
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

بیشتر بخوانید 101

موارد مرتبط

2 نظرها