• معاون سیاسی امنیتی، امنیتی واجتماعی استانداری فارس:

تصمیمات جدید وزارت کشور موجب تحول درشهرستان وباعث خوشحالی مردم در کازرون خواهد شد

تصمیمات جدید وزارت کشور موجب تحول درشهرستان وباعث خوشحالی مردم در کازرون خواهد شد
   

راستین آنلاین:معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: تصمیمات جدید وزارت کشور موجب تحول در شهرستان و باعث خوشحالی و رفاه مردم کازرون خواهد شد. 

سید احمد احمدی زاده شامگاه امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه در گفتگو با سرویس سیاسی راستین آنلاین با تاکید بر اینکه برخلاف برخی شائبه ها در فضای مجازی، مناطق امامزاده سیدحسین(ع)، بیشابور، دشت برم و انارستان در تقسیمات جدید جزوشهرستان کازرون محسوب می‌شوند گفت:ارتقای فرمانداری این شهرستان به فرمانداری ویژه امتیازات فراوانی را برای کازرون و شهروندان فهیم و شریف این شهرستان به همراه خواهد داشت. 
وی افزایش تعداد معاونین فرماندار، ارتقای مدیران برخی ادارات شهرستان به معاون مدیرکل، حضور فرماندار در شورای معاونین استاندار و شورای برنامه‌ریزی و... را تنها بخشی از مزایای ارتقای فرمانداری به فرمانداری ویژه دانست و گفت: با افزایش اختیارات مدیران شهرستان کازرون بسیاری از مطالبات مردم از ادارات مختلف در همان شهرستان قابل پیگیری و انجام خواهد بود. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس این اتفاق را موجب راحتی و رفاه بیش از پیش شهروندان کازرون دانست و افزود: فرمانداری ویژه از نظر سلسله مراتب اداری فراتر از فرمانداری است. 
احمدی‌زاده ابراز امیدواری کرد تا با ایجاد ظرفیت‌های جدید بر مبنای ارتقای فرمانداری کازرون به فرمانداری ویژه، مسیر خدمت‌رسانی مدیران دولتی به مردم ولایتمدار کازرون بیش از پیش هموار شود.
انتهای پیام /  101
3068 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 مهر 1398 20:49
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

2 نظرها

 • علی جمعه, 12 مهر 1398 15:34 ارسال شده توسط علی

  مافرزندان شهر سبز شهر هزار و سیصد شهید شهر حماسه و خون. دیار سلمان فارسی تا اخرین نفس از شهر خود حمایت کرده و یک صدا میگوییم
  شیرن کازرون.

  گزارش
 • امین پنج شنبه, 11 مهر 1398 07:59 ارسال شده توسط امین

  امیدواریم که همینگونه باشه. ما با پیشرفت هیچ شهر یا روستایی مخالف نیستیم ولی اگه بخواد کوچکترین زیانی به کازرون برسه ، ما مردم باز هم هستیم و جلوی هرگونه زیان رو میگیریم.

  گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا