چاپ کردن این صفحه

فرماندار ويژه جهرم:

فرماندار ويژه جهرم:
علیرضا صحرائیان
  • فرماندار ويژه جهرم گفت: نیروی انتظامی سمبل اقتدار و امنیت است و بالندگی آن در قانون مداری و اخلاق مداری است
نیروی انتظامی سمبل اقتدار و امنیت است و بالندگی آن در قانون مداری و اخلاق مداری است

راستین آنلاین -علیرضا صحرائیان گفت: شهرستان جهرم از امنیت خوبی برخوردار بوده و این امر نشان دهنده زحمات شبانه روزی کلیه عوامل انتظامی ،امنیتی است.

وی  در مراسم صبحگاه مشترک که در نیروی انتظامی برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، مدافعان حرم و شهدای جنگ تحمیلی اظهارداشت: اقدامات نیروی انتظامی در شهرستان را در راستای تأمین نظم و امنیت مثبت و قابل قبول است.

صحرائیان امنیت را در تمام عرصه ها مهم و با اهمیت دانست و تصریح کرد: : اخلال و ناامنی در جامعه باعث عدم توسعه و پیشرفت می شود.

معاون استاندار فارس با بیان اینکه نیروی انتظامی در برقراری امنیت پایدار کار بسیار سخت و مهمی بر عهده دارد، عنوان کرد: نیروی انتظامی نقش بی بدیلی درایجاد نظم و امنیت جامعه دارد.

صحرائیان نیروی انتظامی یکی از استوانه های امنیت کشور ذکر و یادآور شد: نیروی انتظامی سمبل اقتدار و امنیت است و بالندگی آن در قانون مداری و اخلاق مداری است .

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی حافظ و پاسدار امنیت و آسایش مردم است و بهترین دستاورد نیروی انتظامی امنیت است .

فرماندار ویژه شهرستان جهرم وحدت و همدلی را مهمترین شرط پایداری امنیت دانست و گفت: تامین امنیت با وحدت و همدلی محقق می شود و ایران اسلامی به برکت نظام جمهوری اسلامی و ایثار و شهادت از امنیت مطلوبی برخوردار است .

 

196 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 15:52
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

موارد مرتبط

خرید بلیط هواپیما