چاپ کردن این صفحه

شانزدهمین جشنواره موسیقی فجرفارس میزبان چهار گروه و پنج خواننده

راستین آنلاین :رییس انجمن موسیقی و دبیر شانزدهمین جشنواره موسیقی فجر استان فارس از اعلام گروه های شرکت کننده در این جشنواره خبر داد و گفت : شانزدهمین جشنواره موسیقی فجر فارس میزبان چهارگروه و پنج خواننده است.


 هدایت رضایی گفت : جدول اجرایی جشنواره موسیقی استان فارس که همزمان با سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار می‌شود، منتشر شد.
او با اشاره به برگزاری شانزدهمین جشنواره موسیقی فجر امسال به همکاری اداره کل ارشاد اسلامی از ۲۴ تا ۳۰ بهمن افزود: این جشنواره با  حضور چهار گروه و پنج خواننده در سالن های تالار حافظ فرهنگ، ارشاد فارس، تالار احسان و مخابرات برگزار می شود.
رئیس انجمن موسیقی و دبیر شانزدهمین جشنواره موسیقی فارس اضافه کرد :جشنواره موسیقی فجر به عنوان بزرگترین رخداد موسیقی ، فرصت مغتنمی است برای بیان احساسات و عواطف لطیف انسانی، فرصتی برای بیان اوج ها و فرودهایی که مردمان ایران زمین در کنار هم تجربه می کنند و همچنین فرصتی است برای دعوت از سایر ملل تا با ابزار هنر و موسیقی به زبان مشترک با یکدیگر برسند.
رضایی با بیان به اینکه این جشنواره با هدف به عرصه آوردن هنر هنرمندان موسیقی در برابر نگاه هوشمندانه مردم و فراهم کردن زمینه ارتقا موسیقی برگزار می شود تصریح کرد : این جشنواره  با دعوت از هنرمندان داخلی و خارجی به دنبال پیوند فرهنگی و گسترش ارتباطات بین المللی است تا بتواند نسبت به گذشته  در معرفی موسیقی ایرانی و موسیقی دانان  کشور گام بردارد.
گفتنی است:  ساعت ۲۱ روز پنج شنبه ۲۴ بهمن گروه ارکستر ملی سالار عقیلی در تالار حافظ به روی صحنه می روند و  همچنین جمعه ۲۵ بهمن علی یاسینی در ساعت ۱۸ و ۲۱ در تالار حافظ هنرمندان و علاقمندان حوزه موسیقی را به وجد خواهد آورد.
همچینن از دیگر برنامه ها : شنبه ۲۶ بهمن ،  گروه پازل ساعت ۱۸ و ۲۱  در تالار حافظ شیراز اجرا می کنند و یکشنبه ۲۷ بهمن ماه هوروش در ساعت ۱۸ و ۲۱ مخاطبین موسیقی را به سالن خواهند کشاند.
 دوشنبه ۲۸ بهمن گروه بین المللی اتریش ، ساعت ۲۱ در تالار احسان و گروه سه تار نوازان پیرمرادی ساعت ۲۰ در تالار مخابرات اجرا می کنند.
رییس انجمن موسیقی استان فارس اظهار کرد: سه شنبه ۲۹ بهمن ماه آرون افشار در سانس ۱۸ و ۲۱ در تالار حافظ حضور دارد و گروه محلی قشقایی یاغلیق ساعت ۲۱ در تالار احسان اجرا می کند و چهارشنبه ۳۰ بهمن امیرعباس گلاب خواننده سرشناس کشورمان در سانس ۱۸ و ۲۱ برای علاقمندان به حوزه موسیقی اجرا خواهد داشت.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 بهمن 1398 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

موارد مرتبط