شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام پلاس98 پر رنگ حضور می یابد

شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام پلاس98 پر رنگ حضور می یابد
   

راستین آنلاین:شرکت مخابرات ایران در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی (تلکام پلاس) از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ آذرماه حضور می یابد.


در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی (تلکام پلاس)این شرکت با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و حضور مبتنی بر ارائه سرویس ( B۲B- (Business-to-Businessدر نمایشگاه تلکام پلاس حضور می یابد.
ارائه سرویس های اینترنت اختصاصی، اینترانت، MPLS، VPLAS، VLAN و PTP/PTMP در نمایشگاه تلکام پلاس از دیگر برنامه های شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه است.
بر اساس رویکرد جدید در نمایشگاه تلکام پلاس، شرکت مخابرات ایران با حضور در میز‌های گفتگو با سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرمایی، صندوق‌های حامی، بخش‌های دولتی ، آماده مذاکره و تعامل به منظور گسترش بازار حوزه ICT و پاسخگویی به پرسش‌های بازدیدکنندگان با رویکرد تحقق ارتباطی فراگیر در بخش های مختلف صنعت ارتباطات کشور است.
گفتنی است به منظور تحقق رویکرد تعاملی شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه، سرویس های متنوعی به مشتریان  شرکت مخابرات ایران ارائه می شود.
علاقمندان می توانند با حضور در سالن۳۸ Bنمایشگاه بین المللی تلکام پلاس، از محصولات و سرویس های مختلف شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.
انتهای پیام /  101
692 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 آذر 1398 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا