معرفی تیم های برتر مسابقات رباتیک استان فارس

معرفی تیم های برتر مسابقات رباتیک استان فارس
غلامحسین تجلی

راستین آنلاین:مسابقات رباتیک معاونت جوانان جمعیت هلال احمر فارس با حضور 22 تیم دختر و پسر و معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

غلامحسین تجلی معاون جوانان این جمعیت با اعلام این خبر گفت: این مسابقات در شهر شیراز و با حضور 88 دانش آموز منتخب نواحی چهارگانه شیراز برگزار گردید.

وی  اجرای این مسابقات را پیرو تفاهم نامه همکاری فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با بنیاد ایرباس عنوان کرد و افزود:  مسابقات کاربرد علم ، تکنولوژی ، مهندسی و ریاضیات در کاهش آثار سوانح و بلایا (طرح رباتیک ) در پی آموزش طرح رباتیک ویژه دانش آموزان مدارس شهر شیراز توسط مربیان این جمعیت و بر اساس ظرفیت مشخص شده از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اعلام کرد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس با بیان اینکه نقش ویژه رباتها در کاهش اثرات بلایا و امدادرسانی موضوعی قابل توجه می باشد ، هدف از برگزاری این دوره را توانمند سازی اعضاء در زمینه کارگروهی و تقویت روحیه آنان در این حیطه ، آموزش مدیریت بحران با بهره گیری از علم و تجهیز ات نوین ، آشنایی نوجوانان با تکنولوژی های جدید در زمینه حوادث و بلایا و زمینه سازی شناخت نوجوانان با اصول کار رباتها و ورود آنها به دنیای ساخت رباتهای امدادگر و نجاتگر اعلام کرد.

این دوره از مسابقات با حضور ناظر کشوری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، معاون آموزش و پرورش فارس و بازدید مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس انجام پذیرفت.

1599 کلیک ها  پنج شنبه, 06 دی 1397 19:23
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا