با راه اندازی کال سنتر فارس 100 فرصت شغلی مستقیم ایجاده شده است

با راه اندازی کال سنتر فارس 100 فرصت شغلی مستقیم ایجاده شده است
طالب شرفی

راستین آنلاین:مدیرعامل کال‌سنتر استان فارس از افزایش تعداد تماس‌های ورودی به این مرکز طی 45 روز گذشته و به دلیل بروز برخی اختلال‌ها خبر داد.

طالب شرفی پنجشنبه 3 خرداد در جمع خبرنگاران گفت: به شکل عادی این مرکز در هر ماه پاسخگوی 300 تا 400 هزار تماس بوده اما این تعداد طی هفته‌های گذشته به 700 هزار تماس رسیده است.

او دلیل افزایش تماس‌ها را تعویض CRM مخابرات اعلام و اضافه کرد: معمولا در زمان بروز اختلال، تعداد تماس‌های ورودی افزایش پیدا می‌کند اما میانگین، روزانه بین 10 تا 12 هزار تماس را پاسخگو هستیم.

شرفی حجم سرمایه‌گذاری انجام شده را بدون در نظر گرفتن مکان بیش از یک میلیارد تومان اعلام و اضافه کرد: فعالیت کال‌سنتر به تنهایی برای حدود 100 نفر اشتغال‌زایی مستقیم به‌دنبال داشته است.

او گفت: شرکت فرس‌پیشگام به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه‌ی IT و ICT از سال 87 فعالیت خود را به شکل مستقل شروع کرد و اکنون بالغ بر 300 نفر اشتغالزایی را به همراه داشته است.

شرفی با اشاره به تشکیل یک کنسرسیوم با همراهی شرکت بومرنگ رایانه، گفت: ایجاد این کنسرسیوم زمینه‌ی افزایش اشتغال را تا 400 نفر و گسترش فعالیت‌های مرتبط با IT و ICT در استان‌های هرمزگان، اصفهان، بوشهر و فارس را فراهم کرده است.

مدیرعامل کال‌سنتر استان فارس با اشاره به کسب مقام اول این مرکز طی سال‌های 96 و 97 در سطح کشور، گفت: تمام فعالیت‌های این مرکز به شکل مستمر توسط یک واحد نظارت از مرکز کنترل و ارزیابی می‌شود.

شرفی گفت: ارزیابی‌های انجام شده هم به لحاظ کمی یعنی تعداد تماس‌های برقرار شده موفق و هم به لحاظ کیفی یعنی نحوه‌ی پاسخگویی و میزان رضایت‌مندی مشترکان، جایگاه برتر را برای این مرکز به همراه داشته است.

این کارآفرین با اشاره به اینکه همراهی مدیران شرکت مخابرات استان فارس در توسعه‌ی کمی و کیفی فعالیت‌های کال‌سنتر دخیل بوده است، از برنامه‌ریزی برای توسعه‌ی خدمات این مرکز به برخی استان‌های همجوار خبر داد.

شرفی گفت: بی‌تردید ورود بخش خصوصی در زمینه‌ی ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف با توجه به خصوصیت فعالان بخش خصوصی که افزایش سرعت، دقت و کیفیت و به دلیل وجود رقابت است، می‌تواند ارتقاء کیفی و کمی خدمات و افزایش سطح رضایت‌مندی شهروندان را به‌دنبال داشته باش
1589 کلیک ها  پنج شنبه, 03 خرداد 1397 15:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا