تنها مشکل سیستم عامل «اندروید»

تنها مشکل سیستم عامل «اندروید»
سیستم عامل گوگل
  • اگر اندروید فقط در مورد یک چیز بدنام باشد، این بدنامی بدون شک به زمان طولانی ارسال بروزرسانی های سیستم عامل به گوشی های موبایلی اندرویدی بازمی گردد.
به همین دلیل بر خلاف اینکه آخرین بروزرسانی از ماه ها قبل به کاربران عرضه شده اند، این نسخه های پیشین هستند که بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص می دهند. به نظر می رسد که همین روند در آخرین جداول این ماه نیز ادامه پیدا کرده است اما در هر حال بهبودهایی به چشم می خورد. در ادامه با تک شات همراه باشید.
 
آخرین بار در ماه می شنیدیم که اندروید 6.0 مارشمالو تنها روی 7.5 درصد دستگاه های اندرویدی ثبت نام شده در پلی استور نصب شده است و امروز شاهد آن هستیم که این آمارها به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و اکنون به رقم 13.3 رسیده که رکورد خوبی به حساب می آید.
 
android problem
در ماه گذشته آمار فراوانی اندروید مارشمالو 10.1 درصد بود و بنابراین اکنون 3.2 درصد رشد داشته است. ظاهراً اندروید 5 لالی پاپ هنوز در میان پلتفرم های اندوریدی پیشگام است و به نظر می رسد که آمار فراوانی اندروید 5.1 از 20 درصد ماه گذشته به 20.8 درصد رسیده است که البته کمی عجیب است. احتمالاً رشد اندروید 5.1 به این دلیل بوده که شرکت های OEM این نسخه را به دستگاه های قدیمی تری که از اندروید مارشمالو پشتیبانی نمی کنند ارسال کرده اند.
 
با این اوصاف به نظر می رسد که مارشمالو در حال پیشرفت است و روند مثبتی را طی می کند. البته سرعت این پیشرفت بسیار کند است اما همه می توانند حس کنند که حتی سرعت پیشرفت این نسخه نیز بیشتر و بهتر از قبل شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که اندروید 7.0 نوقا پس از عرضه چه خواهد کرد.
 
سرویس تکنولوژی راستین آنلاین
330 کلیک ها  پنج شنبه, 24 تیر 1395 22:37
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا