بیست و نهمین دوره رقابت های بین المللی بدمينتون فجر به میزبانی شیراز خاتمه یافت

راستین آنلاین :مراسم پایانی بیست و نهمین دوره رقابت های بین المللی بدمينتون جام فجر در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد.


دیدار فینال بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجربعدازظهر روز  ( جمعه )  در سالن شهید دستغیب شهرستان شیرازدر قمست دونفره ( تیمی ) و یک نفره برگزار شد.
که در پایان این رقابت ها ملی پوشان بدمینتون کشورمان در قسمت دونفره مدال های طلا ، نقره و برنز را به خود اختصاص دادند  و در قسمت یک نفره نیز بدمینتون باز کانادایی به مقام قهرمانی دست یافت .
 دیدار فینال دو نفره مردان بین تیم دونفره ( امیر جباری و سروش اسکندری ) و تیم دونقره ( رضا شهبازی و مهران شهبازی ) برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم دو نقره جباری و اسکندری به پایان  و آنان به مقام قهرمانی دست یافتند .
تیم دونقره  شهبازی ها دوم و مدال نقره را بدست آوردند و در مسابقات دو نفره دیگر صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری به همراه تیم دو نفره امیرحسین نورعلیان و محمد پایروند به مقام سوم مشترک دست یافتند و صاحب مدال برنز شدند.
در دیدار فینال یک نفره مردان نیز شنگ از کانادا به مصاف موریس از بلژیک رفت، که در پایان با نتیجه ۲ بر صفربه سود بازیکن کانادا خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی قسمت یک دست یافت .
موریس از بلژیک دوم شد و صاحب مدال نقره گردید. و شیراک سن از هند و واربر از اتریش به مقام سوم مشترک دست یافتند و مدالهای برنز را به گردن آویختند.
همچنین در فسمت بانوان بازیکن تیم ملی بدمينتون آمریکا به مقام اول تک نفره دست یافت.
  گفتنی است  بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با جوایز ۲۵ هزار دلاری  با شرکت ۱۴ تیم کانادا ، برزیل ، امریکا ، افغانستان ، بلژیک ، بلغازستان ، اسلواکی ، اتریش ، هند ، پاکستان ، اسلند ، عراق ، اوکراین به  همراه ملی پوشان بدمینتون ایران به مدت ۴ روز در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز برگزار شد.
گفتنی است در پایان مسابقات  از برندگان این رقابت ها تجلیل و جوایز به آن ها اهدا شد.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
186 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 19 بهمن 1398 16:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا