مسابقات کاراته جایزه بزرگ صدرا برگزار شد

مسابقات کاراته جایزه بزرگ صدرا برگزار شد
   

راستین آنلاین :اولین مسابقات کاراته چندجانبه جایزه بزرگ شهر صدرا برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی هیات کاراته شهر صدرا اولین مسابقات کاراته چند جانبه جایزه بزرگ شهر صدرا در تاریخ 4 و 5 مهر ماه در محل سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شهر صدرا برگزار شد.
 این مسابقات که پس از پیگیری های فراوان و با تلاش مستمر و مجدانه هیات کاراته شهر صدرا با شرکت شهرستان های شیراز، مرودشت، کازرون و فسا برگزار می شد،با حضورفریبا خالدی مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس،غلامعلی طفیونی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان شیراز، احمد مبارکی رئیس هیات کاراته استان فارس، و مسعودذیگلری بیگ رئیس هیات کاراته شهرستان شیراز و با شرکت بیش از 800 نفر از هنرجویان رده های مختلف رشته ورزشی کاراته در دو بخش بانوان و آقایان و جمع کثیری از مشتاقان ورزش کاراته و بیش از 60 نفر داور و با بهره گیری از سیستم به روز داوری فدراسیون جهانی کاراته به عنوان بزرگترین رویداد کاراته شهر صدرا به نحو شایسته و کم نظیر به پایان رسید.
 خالدی مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس که در جمع پانصد نفره خانواده کاراته سخن می گفت از فعالیت های هیات کاراته شهر صدرا تمجید کرد و اعلام داشت: که از هیچ تلاشی در جهت حمایت از این رشته ورزشی فروگذار نخواهد کرد.
  رئیس هیات کاراته استان فارس که در جمع هنرجویان پسر کاراته ای سخن می گفت،رشته کاراته را نگینی بر انگشتر ورزش فارس دانست و افزود:کاراته استان فارس توانسته است با عملکردی بسیار قوی فرزندان این استان را به خود جذب کند و قطعا برگزاری چنین مسابقاتی با محدودیت های بسیار فراوان و کیفیتی این چنینی در تحقق این امر تاثیر بسزایی خواهد داشت. 
طفیونی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز که به تازگی بر این مسند تکیه زده است علی رغم مشغله فراوان در شهر صدرا حضور یافت و ضمن تشکر از عوامل برگزاری مسابقات کاراته جایزه بزرگ شهر صدرا افزود: مسلما رشته ورزشی کاراته یکی از رشته های پرطرفدار ورزش شهرستان شیراز است و با وجود چنین پتانسیلی قطعا از این رشته ورزشی حمایت های کافی صورت خواهد پذیرفت. امیر حسین شادمانی رئیس هیات کاراته شهر صدرا ضمن تشکر از حضور مسئولینی که دعوت اورا پذیرفته بودند گفت:اجرای این مسابقه به عنوان فعالیت ورزشی شاخص در شهر صدرا دغده ام بود و با کادر اجرایی بسیار قوی که داشتیم توانستیم با تلاش شبانه روزی و با وجود مشکلات عدیده در شهر صدرا و در خارج از شهر صدرا این مسابقات را با در نظر داشتن استاندارد های موجود که کمتر در سایر رویداد های کاراته ای دیده می شد، برگزار کنیم. 
 گفتنی است در پایان مسابقات در بخش بانوان  سهیلا علیزاده از باشگاه خلیلی شهر صدرا به مقام اول،طاهره اوجی از باشگاه طراوت شهر صدرا به مقام دوم و مینا مهبودی از باشگاه سلامت شهرستان شیراز به مقام سوم دست یافتند. 
در بخش آقایان نیزمحمود روستا ازباشگاه ملاصدرا شهر صدرا به مقام اول ،محمد روستا از باشگاه برق شهرستان مرودشت به مقام دوم و لطیفی از باشگاه لطیفی  شهرستان شیرازبه مقام سوم دست یافتند.
انتهای پیام /  101
3129 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 مهر 1398 14:09
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا