• مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

کاغذ بازی اداری و عدم همکاری برخی سازمان ها توسعه زیر ساخت های ورزشی شهر شیراز را متوقف کرده است

حیدرعلی کامیاب
حیدرعلی کامیاب  
کاغذ بازی اداری  و عدم همکاری برخی سازمان ها توسعه زیر ساخت های ورزشی شهر شیراز را متوقف کرده است حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: کاغذ بازی اداری  و عدم همکاری برخی سازمان ها توسعه زیر ساخت های ورزشی شهر شیراز را متوقف کرده است.

حیدر علی کامیاب که در نخستین جلسه شورای عالی ورزش استان در سال 98 سخن می گفت با انتقاد از حرکت کند دربرخی دستگاه و سازمان ها  و کاغذ بازی هایی که او آنها را مایوس کننده خواند گفت:مدت هاست برای ساخت وزرشگاه شماره دو بانوان شیراز و یک مجموعه چند منظوره ورزشی در شمالغرب شیراز به دنبال زمین هستیم اما دستگاه های متولی همکاری های لازم را در این خصوص انجام نمی دهند.

وی با بیان اینکه اگر اعتبار در نظر گرفته شده برای توسعه زیر ساخت های ورزشی در کلان شهر شیراز به موقع هزینه نشود ناگزیر به هزینه کرد آنها در شهرستان دیگر و یا برگشت آن به مرکز هستیم ،افزود:حل این مشکل نیازمند مصوبه شورای عالی ورزش به ریاست استاندار است.

دبیر شورای عالی ورزش استان در بخش دیگری از صحبت هایش در این نشست که به ریاست عنایت الله رحیمی استاندار فارس برگزار شد به ارائه آمار مقایسه  ای از عملکرد دستگاه ورزش استان در سال های 96  و 97  پرداخت و گفت:آنچه این آمار ها نشان می دهد حکایت از آن دارد که اداره کل ورزش و جوانان توانسته است در یکی از ماموریت های اصلی خود که افزایش سهم ورزش در ایجاد سلامت در جامعه است موفق عمل کند.

کامیاب تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان در سال 97  را 208648 نفر عنوان کرد و گفت:در کشور فقط 4 استان تهران،خوزستان،اصفهان و فارس بیش از200 هزار ورزشکار سازمان یافته دارند.

وی از حضور 181 تیم از فارس درلیگ های کشور ودر رشته های مختلف در سال 97 خبر داد و گفت:این تعداد در سال 97 120تیم بوده است.

گفتنی است در پایان این نشست شورا ، دوپیشنهاد برگزاری مسابقات  دواستقامت شیراز در مقیاس بین المللی و احداث ورزشگاه شماره 2 بانوان شیراز به تصویب رسید.

براساس این دو مصوبه شورای عالی ورزش استان،مسابقه بین المللی دو استقامت شیراز هرساله در روز بزرگداشت شیراز برگزار و در تقویم فدراسیون دومیدانی کشورمان ثبت خواهد شد.

همچنین مقرر شد تا اداره کل راه و شهرسازی استان فارس زمین مورد نیازبرای احداث  مجموعه ورزشی  شماره 2 بانوان شیراز در محدود غرب و شمالغرب شیراز در اختیار اداره کل ورزش و جوانان فارس قرار دهد.

انتهای پیام /  101
504 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 فروردين 1398 10:08
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا