امضا تفاهم نامه سه جانبه / تامین مسکن و جهیزیه 5000 نیازمند استان فارس

امضا تفاهم نامه سه جانبه / تامین مسکن و جهیزیه 5000 نیازمند استان فارس
   
امضا تفاهم نامه سه جانبه / تامین مسکن و جهیزیه 5000 نیازمند استان فارس |||| ||||

راستین آنلاین :تفاهم نامه سه جانبه با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در رسیدگی به امور محرومین و نیازمندان و توسعه و بسط خدمت رسانی به مستضعفان فی مابین استانداری، سپاه فجر و کمیته امداد فارس منعقد گردید.

 
بر اساس این تفاهم نامه، مناطق محروم استان شناشایی و در اولویت خدمت رسانی قرار می گیرند.از جمله مفاد دیگر این تفاهم نامه می توان به ساخت و احداث 5000 واحد مسکن، اهدا 5000 جهیزیه و تامین لوازم التحریر دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد فارس اشاره کرد.
 
استانداری فارس طبق این تفاهم نامه متعهد به تامین زمین مورد نیاز ساخت مسکن در شهرها و روستاهای سطح استان با بهره گیری از ظرفیت بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، شرکت عمران شهر جدید صدرا و سایر دستگاه‌های ذی ربط شد.
 
سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به مفاد این تفاهم نامه گفت: بر اساس تفاهم نامه مذکور، سپاه فجر استان، متعهد به تامین 50 درصد سهم مشارکت خود در تامین مسکن، جهیزیه و لوازم التحریر دانش آموزان شده است.
 
فرمانده سپاه فجر استان فارس در ادامه تصریح کرد: مشارکت با کمیته امداد فارس در جذب حامی، جذب کمک های مردمی در مراسمی همچون نیکوکاری و عاطفه ها، جمع آوری نذورات و ... از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.
 
محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه با هدف کمک به نیازمندان و رفع مشکلات آنان امضا شده است. 
 
وی افزود: کمیته امداد فارس نیز همچون سپاه فجر استان، متعهد به مشارکت در 50 درصد سهم مشارکت خود در ساخت مسکن، جهیزیه و تامین لوازم التحریر دانش آموزان تحت حمایت است.همچنین کمک به تامین مالی تسهیلات قرض الحسنه مورد نیاز مددجویان و بسیجیان، ارائه خدمات بهداشتی و سلامت به نیازمندان کمیته امداد با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی وابسته به سپاه فجر فارس و ... از دیگر تعهدات کمیته امداد در این تفاهم نامه سه جانبه است.
 
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
206 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 01 آبان 1399 14:07
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا