چاپ کردن این صفحه

اجرای طرح همبازی - هدیه‌ای برای بچه‌های ایران

راستین آنلاین :مدیرکل کمیته امداد فارس از اجرای طرح «همبازی - هدیه‌ای برای بچه‌های ایران» در سه روز پایانی شور عاطفه ها با همکاری اداره‌کل پست فارس خبر داد.

 
 محمد بذرافشان، با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد با اداره کل پست استان، گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، و همزمانی مراسم جشن عاطفه ها با ایام محرم و صفر، این جشن با عنوان شور عاطفه ها و متفاوت از هر سال برگزار شد.
 
او یادآور شد: در همین راستا و در جهت مشارکت حداکثری مردم نیک اندیش، تفاهم نامه ای فی ما بین کمیته امداد و اداره کل پست استان منعقد شد که در علاوه بر ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، اداراه پست نیز در این کار معنوی کمیته امداد را همراهی و همیاری کند.
 
بذرافشان در ادامه افزود: بر اساس این طرح با عنوان «همبازی - هدیه‌ای برای بچه‌های ایران» در سه روز پایانی شور عاطفه‌ها از تاریخ ۹ لغایت ۱۱ مهرماه، خودروهای اداره پست با نصب پوستر طرح مذکور هدایای مردمی را در سطح شهر جمع آوری و با انتقال به ادارات کمیته امداد به دست دانش آموزان نیازمند می رسانند.
 
مدیر کل امداد فارس تصریح کرد: در این طرح، 40 دفتر پستی در سطح استان(11 دفتر در شهرستان شیراز و 29 دفتر در سایر شهرستان های استان) و در بخش خصوصی نیز 500 دفتر پیشخوان دولت با کمیته امداد استان همکاری میکنند.
مدیر کل امداد فارس در پایان مردم نیک اندیش استان می توانند از چندین درگاه به صورت غیر حضوری کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند. کد USSD کمیته امداد فارس که با شماره گیری #۰۷۱*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه قابل پرداخت است و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶ و شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۷۳۰۷۳۰۰۰ که به دریافت کمک های مردمی اختصاص یافته است.
 
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
388 کلیک ها  سه شنبه, 08 مهر 1399 10:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موارد مرتبط