برقراری بیش از یک میلیون و 200 هزار تماس در سال جاری با مرکز 110 در فارس /رسیدگی به بیش از 90 درصد تماس های گرفته شده

برقراری بیش از یک میلیون و 200 هزار تماس در سال جاری  با مرکز 110 در فارس /رسیدگی به بیش از 90 درصد تماس های گرفته شده
   
برقراری بیش از یک میلیون و 200 هزار تماس در سال جاری  با مرکز 110 در فارس /رسیدگی به بیش از 90 درصد تماس های گرفته شده |||| ||||

راستین آنلاین :معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان با تشریح اقدامات و عملکرد این معاونت، گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری، یک میلیون و 291 هزار و 527 تماس توسط شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 در سطح استان برقرار شده است. 

 
سرهنگ محمد عبادی نژاد  اظهار داشت: در 5 ماهه نخست سال جاري، یک میلیون و 291 هزار و 527 تماس توسط شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 در سطح استان برقرار شده که از این تعداد، 92 درصد قابل رسیدگی و 8 درصد غیر قابل رسیدگی بوده است.
 
وی افزود: از این تعداد تماس، 40 درصد عملیاتی و توسط مأموران انتظامی به آن ها رسیدگی شده است و 60 درصد نیز شهروندان به صورت تلفنی راهنمایی و ارشاد گردیده اند.
 
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: آموزش کاربران مرکز تجميع 110، برگزاري چندين مرحله کميسيون فوريت هاي پليسي110 به منظور ارتقاء عملکرد مرکز فوريت هاي پليسي و برگزاري کميسيون هاي بررسي تخلفات 110 باعث رضايتمندي نسبي شهروندان از اين مرکز در 5 ماهه اول سال جاری شده است.
 
سرهنگ عبادی نژاد از شهروندان خواست تنها در موارد فوریتی و ضروری با تلفن 110 تماس حاصل و از اشغال خطوط برای موارد غیر فوریتی و یا غیر مرتبط خودداری کنند.
 
این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به عملکرد یگان تکاوری در سطح استان فارس اشاره کرد و گفت: یگان تکاوری استان فارس به عنوان یک نیروی عملیاتی و به منظور برخورد با جرائم، توانسته است با رشادت نیروهای مخلص و تلاشگر اقدامات اثر گذاری را انجام دهد.
 
وی افزود: با تلاش کارکنان یگان تکاوری طی 5 ماهه نخست سال جاری، 272 کیلو و 580 گرم انواع مواد مخدر کشف و در این خصوص 22 متهم دستگیر شدند.
 
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: همچنین در این مدت، مأموران یگان تکاوری موفق شدند مقادیر زیادی کالای قاچاق با ارزشی بالغ بر 7 میلیارد ریال کشف و 132 متهم را دستگیر و به مراجع قضائی معرفی کنند.
 
سرهنگ عبادی نژاد در پایان تصریح کرد: نیروی انتظامي با تمام توان در گلوگاه ها و ورودي هاي استان حضور فعال دارد و در راه مبارزه با جرائم از جمله مواد مخدر و کالای قاچاق از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند.
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
94 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 شهریور 1399 15:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موارد مرتبط

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا
بالا