فراخوان شرکت در رویداد ملی صنایع روستا دوست/خریداری و سرمایه گذاری جهت ایده های برتر

فراخوان شرکت در رویداد ملی صنایع روستا دوست/خریداری و سرمایه گذاری جهت ایده های برتر
   
فراخوان شرکت در رویداد ملی صنایع روستا دوست/خریداری و سرمایه گذاری جهت ایده های برتر |||| ||||

راستین آنلاین :مدیر کل امداد فارس گفت: تجهیزات مورد نیاز روستاییان شرکت کننده در طرح «صنایع روستا دوست» خریداری و سرمایه گذاری جهت ایده های برتر انجام می شود.

 
 محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: 55 درصد فعالیت‌ها و برنامه‌های حوزه اشتغال این نهاد در مناطق روستایی اجرا می‌شود. 
 
 او تصریح کرد: از سال گذشته و با ورود به مشاغل دانش‌بنیان، طرحی نو و خلاقانه با نام «صنایع روستا دوست» توسط کمیته امداد با هدف راه اندازی صنایع کوچک مقیاس و به صرفه برای روستاها اجرایی شد.
 
بذرافشان  افزود: از ویژگی دیگر این طرح بکارگیری تکنولوژی و فناوری بسیار ساده و قابل دسترس در آن است.
 
مدیر کل امداد فارس با بیان اینکه برخی از این صنایع در حد اختراع و برخی دیگر نیز در مرحله ایده قرار گرفته اند؛ گفت: با برگزاری جشنواره صنایع روستا دوست در بازه زمانی 6 مرداد ماه تا 25 شهریور ماه جاری، شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که اختراعات خود را به ثبت برسانند.همچنین طرح های به ثبت رسیده، به شرکت‌های مختلف عرضه خواهد شد.
 
بذرافشان اضافه کرد: تجهیزات مورد نیاز روستاییان توسط کمیته امداد خریداری و سرمایه گذاری جهت ایده‌های برتر انجام می‌شود.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح و انتقال دانش و فناوری به روستاییان توانسته باشیم گامی موثردر راستای جهش تولیدات روستایی برداریم.
 
لازم به ذکر است در فراخوان این رویداد از صاحبان محصولات یا ایده‌های صنعتی درخواست شده است تا ضمن ثبت طرح خود در سامانه رویداد (به آدرس undefined) و مشارکت در این مسابقه بزرگ، از مزایای این رویداد شامل جوایز نقدی (برای سه طرح برتر)، نمایش محصولات خود در نمایشگاه بین‌المللی، معرفی محصولات به بازارهای هدف، تسهیلات قرض الحسنه (برای طرح های منتخب)، سرمایه‌گذاری توسط کمیته امداد (یا سایر شتاب دهنده‌های حاضر در نمایشگاه)، امکان اجرای پایلوتی طرح و ... بهره‌مند شوند. 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
273 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 شهریور 1399 14:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا