برگزاری جشنواره مالک اشترِ سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) /تجلیل از بسیجیان نمونه

راستین آنلاین : فرمانده سپاه ناحیه احمد ابن موسی(ع) شیراز صبح امروز در جشنواره مالکاشتر که به مناسبت تقدیر و تشکر از بسیجیان نمونه شرق شیراز برگزار شد، گفت: جشنواره مالک اشتر به منظور شایسته سالاری و ایجاد زمینه برای رشد فرماندهان، مدیران و ردههای موفق و برتر برگزار می شود.

 
سرهنگ مرتضی خسروانی ضمن بیان اینکه جشنواره مالک اشتر فرصتی برای ارتقاء فرهنگ بسیج و فرهنگ کار جهادی است افزود: اهدافی چون، وحدت رویه و نظاممند شدن انتخاب رده ها، ترغیب در رفع معایب اساسی و ماموریتی، رشد بیشتر ردهها، استفاده بیشتر از فرصتها و توانمندیها و ظرفیتها، زمینه بروز خلاقیتها و نوآوری برای تحولی سازنده و پیش برنده و ارج نهادن به تلاشهای بسیج در راستای ماموریتها، را دنبال می کند.
 
فرمانده ناحیه احمد ابن موسی(ع) شیراز با اشاره به اینکه: دشمن در جنگ سخت شکست خورده است و به خوبی می داند که در نبرد سخت همیشه بازنده خواهد بود، اظهار داشت: می بینیم که استکبار بیش ازهر زمان دیگری به دنبال جنگ در زمینه های فرهنگی-اقتصادی است، و این جنگ را به حول و قوه الهی، با صبر مردم عزیز و تلاش و جهاد بسیجیان جوان در عرصه های فرهنگی و اقتصادی خواهیم برد.
 
سرهنگ خسروانی در ادامه با دعوت مردم به هوشیاری در مقابل توطئههای استکبار، افزود: این بار هم دشمن همچون جبهههای دیگر شکست خواهد خورد و پیروزی بزرگتری برای انقلاب اسلامی رقم میخورد.
 
 در پایان برنامه ضمن تقدیر و تشکر و اهداء هدیه به 45 نفراز بسیجیان نمونه، حاج آقا محمودی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر از عکس شهید شاخص ناحیه احمد بن موسی(ع) رونمایی کردند، و ابراز امیدواری نمودند که راه این شهدا را بسیجیان ادامه میدهند و پرچم انقلاب را همچنان با صلابت بیشتر برافراشته نگه خواهند داشت.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
68 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 30 مرداد 1399 16:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا