بهره مندی تمامی شهرستان های استان از کانون کارگران بازنشسته

بهره مندی تمامی شهرستان های استان از کانون کارگران بازنشسته
   
بهره مندی تمامی شهرستان های استان از کانون کارگران بازنشسته |||| ||||

راستین آنلاین :مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به اینکه  کانون کارگران بازنشسته در سطح استان فراگیر می شود، گفت : تمامی شهرستان ها حتی شهرستان های جدید از داشتن این کانون بهره مند شده و مشکلات و مسائل آن ها نیز مطرح و پیگیری می شود.

 
جلسه مشترک بررسی مسائل و مشکلات کارگران بازنشسته در زمینه درمان مستمری و تسهیلات با حضور سهراب مختاری، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر‌ مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس ،مدیر کل تامین اجتماعی،سرپرستی بانک رفاه کارگران و اعضای هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته استان فارس و شهرستان شیراز در سالن جلسات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار شد.
 
سهراب مختاری در این جلسه با اشاره به دغدغه‌های کارگران بازنشسته در تعامل با شعبات سازمان تامین اجتماعی و شعبات بانک رفاه کارگران برای دریافت مستمری و وام های استحقاقی بازنشستگان ،گفت: تلاش می کنیم با ایجاد هماهنگی بیشتر برای خدمت گذاری بیشتر و بهتر ،هر چه سریع تر جهت رفع مشکلات این قشر از جامعه قدم های موثرتری برداریم، لذا ضروریست که تمامی این مسائل به صورت مکتوب ارائه شود.
 
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با تاکید بر اولویت بندی مشکلات بانکی و عملکرد بانک ها افزود:متاسفانه در برخی موارد حجم درخواست های ارسالی متقاضیان با ظرفیت پذیریش بانک ها همخوانی نداشته و لازم می باشد که برای رفع آن چاره ای اساسی اندیشه شود.
 
مختاری با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانک ها ادامه داد:بزودی با رئیس بانک های استان فارس در راستای رفع مشکلات کانون کارگران بازنشسته جلسه ای خواهیم داشت.
 
رئیس شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان فارس به ضرورت فراگیر شدن کانون کارگران بازنشسته در سطح تمامی شهرستانها اشاره کرد و گفت:امید داریم که این کانون ها در سطح استان فراگیر شود؛ به طوری که تمامی شهرستان ها حتی شهرستان های جدید از داشتن این کانون کارگران بازنشسته بی بهره نباشند و تمامی مشکلات و مسائل بازنشستگان کارگر بازنشسته مطرح و پیگیری شود.
 
لازم به ذکر است،در انتهای جلسه تصمیمات لازم بین دستگاه اجرایی تامین اجتماعی،اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و بانک رفاه کارگران بعمل آمد
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
75 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 مرداد 1399 11:50
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا