نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود

نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود
   
نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود |||| ||||

راستین آنلاین :نوزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قطعات خودرو ویژه خودروهای سبک، سنگین و راه سازی از 7 تا 10 مردادماه 1399 در محل دائمی  نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار می شود. 


مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام اینکه تمام پروتکل های بهداشتی، الزامات سلامت محیط و فاصله گذاری اجتماعی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در این نمایشگاه رعایت شده است گفت:نوزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو ویژه بازدیدکنندگان متخصص و فعالان صنعت قطعات خودرو بوده و به مدت چهار روز از ساعت 17 تا 22 پذیرای مخاطبان خاص خود می باشد.

موسوی افزود در راستای اجرای فاصله گذاری اجتماعی علاوه بر افزایش فاصله بین غرفه ها و دو برابر کردن راه روها، تعداد مشارکت کنندگان این رویداد 50 درصد کاهش داده شده و به صورت روزانه سالن ها و تمام سطوح در طول برگزاری گندزدایی می شوند.

او اضافه کرد : این نمایشگاه در جهت حمایت از تولید کنندگان قطعات خودرو داخل کشور و با نظارت اتحادیه ها و اداره کل استاندارد فارس برگزار می گردد و نقش به سزایی دراشتغال زایی، شناسایی بازار،پیشرفت علمی و تخصصی صنایع، توسعه اقتصادی و رونق تولید دارد.

سید عبدالهادی خسرو فرد رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل شیراز با ابراز خرسندی از تفکیک دو نمایشگاه خودرو و قطعات خودرو گفت: نوزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو شیراز به صورت کاملا تخصصی از 7 تا 10 مرداد ماه و با استقبال ویژه تولید کنندگان، صنعتگران، وارد کنندگان ، برندهای برتر داخلی و خارجی و فعالان این عرصه برگزار می شود. 

او افزود: با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و الزام تمام افراد حاضر در سالن ها و بازدید کنندگان به استفاده از ماسک بهداشتی مناسب و ضدعفونی نمودن دست ها و کفش ها در بدو ورود به سالن ها، فعالان صنعت قطعات خودرو به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می پردازند.

امیر خرم مدیرعامل شرکت نمایشگاهی راشا دیار پارس از حضور 50 شرکت از استان های فارس، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و اصفهان در این نمایشگاه خبر داد و گفت دو سالن حافظ و سرو به مساحت 8 هزار متر مربع به مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قطعات خودرو اختصاص داده شده شده است.

امیر خرم مجری نمایشگاه قطعات خودرو شیراز با اعلام اینکه اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل شیراز، اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل و اتحادیه جلوبندها در این نمایشگاه حضور مستقیم دارند گفت متخصصان و فعالان صنعت قطعات خودرو می توانند جهت بازدید از دستاوردهای نوین این صنعت تا روز جمعه مورخ 10 مرداد ماه همه روزه از ساعت 17 تا 22 به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه کنند.

انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
110 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 مرداد 1399 10:04
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا