رفع تصرف 600 هكتار اراضي ملي و تخريب ساخت و ساز غير مجاز

راستین آنلاین :فرمانده انتظامي استان از رفع تصرف 600 هكتار از اراضي ملي و تخريب ساخت و ساز غير مجاز جاده جديد صدرا-باجگاه در اجراي دستور مقام قضائي خبر داد.

 
 
 تعامل پليس و دستگاه قضائي در برخورد با شايعه سازان در فضاي مجازي 
 
سردار رهام‌بخش حبيبي بيان كرد: در پي اجراي دستور مقام قضائي مبني بر تصرف اراضي ملي توسط عده‌اي سود جو، ماموران نيروي انتظامي به همراه نمايندگان شركت عمران شهر صدرا، نماينده دادستان و اداره اوقاف به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند 600 هكتار از منابع طبيعي را رفع تصرف كنند.
 
او افزود: پس از اجراي حكم، كليپي در فضاي مجازي مبني بر تخريب ساخت و ساز و چادرهاي عشاير نشينان توسط نيروي انتظامي در جاده جديد صدرا به باجگاه پخش شد كه رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.
 
سردار حبيبي خاطر نشان كرد: اراضي ملي رفع تصرف شده با هدف حفاظت از منابع طبيعي انجام شده است. 
 
فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به اينكه چندين بار از طريق نهادهاي دولتي به افراد منفعت طلب كه مدت كوتاهي است با هدف سودجويي و تصرف كردن غير قانوني زمين‌هاي مورد نظر را داشته‌اند تذكر مبني بر تخليه داده شده است، خاطر نشان كرد: در اين خصوص 600 هكتار از اراضي ملي توسط پليس رفع تصرف شد.
 
سردار حبيبي ضمن تكذيب ادعاي مطرح شده توسط عده اي از افراد مغرض در فضاي مجازي، گفت: هرگونه ضرب و شتم افراد معترض در محل و تخريب اموال خصوصي آنان را تكذيب كرد و عنوان داشت اين طرح با دستور مقام قضائي و به صورت قانوني صورت گرفته است.
 
اين مقام انتظامي عنوان داشت: پليس با افرادي كه بخواهند با انتشار شايعه در فضاي مجازي باعث تشويش اذهان عمومي و برهم زدن آرامش جامعه شوند بدون اغماض برخورد قانوني مي‌كند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
206 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 21 تیر 1399 12:41
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا