• رئیس شورای شهر شیراز :

آمادگی انتشار وضعیت نیروهای شهرداری برای مردم را داریم

راستین آنلاین :رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به برخی مطالبات عمومی و سؤالاتی که در خصوص آخرین وضعیت نیروهای شهرداری شیراز، حقوق و مزایا و شرایط کار آنها مطرح می‌شود گفت :برای انتشار اطلاعات شفاف وضعیت نیروهای شهرداری برای مردم، آماده‌ایم. 

 
سید عبدالرزاق موسوی با اشاره به مطالبات مردم و گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی افزود : آماده‌ام اطلاعات مربوط به آخرین وضعیت نیروهای شهرداری شیراز و شرایط کار آنها را به طور شفاف در اختیار مردم قرار دهم.
 
او در نطق پیش از دستور خود در یکصد و سی و نهمین جلسه علنی شورا اضافه کرد : اطلاعات را شفاف در اختیار مردم قرار می دهد چرا که این اهتمام در شهرداری شیراز نیز به وجود آمده است.
 
او با اشاره به دستور مستقیم شهردار به مدیران شهرداری در خصوص بارگذاری اطلاعات لازم این موضوع در سامانه شفافیت، تصریح کرد: گزارش مصوبات و اقدامات و عملکرد شورای اسلامی شهر شیراز نیز به زودی به طور کامل در سامانه شفافیت قرار خواهد گرفت.
 
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: این هفته شاهد برگزاری مراسم افتتاح 3 پروژه بزرگ شهرداری شیراز بودیم که محصول تلاش‌ها و زحمات کارکنان، مهندسان و مدیران شهرداری و همینطور نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر شیراز، کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورا و مهم‌تر از همه همکاری مردم بود که جای قدردانی دارد.
 
موسوی بخش دیگری از نطق خود را به درخواست از مجموعه مدیران شهرداری اختصاص داد و اظهار داشت: مدیران شهرداری در انعقاد قرارداد، برگزاری مناقصه و پیگیری مسائل حقوقی مربوط به حوزه شهرداری نهایت تلاش و دقت خود را به کار بسته و در تمامی قراردادها صرفه و صلاح مردم را لحاظ کنند.
 
او با تاکید بر اینکه مردم از شورای اسلامی شهر شیراز انتظار نظارت دارند ابراز امیدواری کرد که شورا نیز در خصوص مصادیق کلی صرفه و صلاح مصوبات خوبی با هدف کمک به شهرداری داشته باشد.
 
موسوی همچنین در ابتدای نطق خود نیز با تبریک دهه کرامت و با اشاره به جایگاه ارزنده و والای حضرت معصومه(س) بیان کرد: دهه کرامت یادآور علایق، مهر و وفاداری حضرت معصومه (س) به برادران بزرگوار خود است، مهر و وفاداری که غم غربت و بیماری را بر حضرت رضا (ع) آسان کرد و تحمل دوری و رنج را ممکن ساخت و تکرار عشق و محبت حضرت زینب(س) به امام حسین(ع) و سجاد (ع) بود.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
209 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 تیر 1399 17:05
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا