بهبود و ارتقاء پوشش تلفن های همراه در شیراز

راستین آنلاین :معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ارتقا پوشش تلفن های همراه در آینده ای نزدیک در شیراز خبر داد.

 
علی عسکر جمشیدی با بیان اهمیت بهبود پوشش تلفن های همراه در حاشیه جلسه با مدیرکل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استانداری فارس، اظهار داشت: این جلسه در ادامه سلسله جلسات اجرای مصوبات سفر خرداد ماه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای بهبود پوشش تلفن همراه اپراتورها در سطح شهر شیراز تشکیل شده است.
 
او در این نشست که با حضور سهرابی مدیرکل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استانداری فارس و نمایندگان نیروی انتظامی فارس، شهرداری شیراز و اپراتورهای تلفن همراه تشکیل شد، ضمن تقدیر از حسن توجه مدیران ارشد استان در راستای بهبود پوشش تلفن های همراه و جلب رضایت حداکثری شهروندان ابراز داشت : بر اساس مصوبه سفر دکتر آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان فارس مبنی بر راه اندازی ۲۲ سایت تلفن همراه در شیراز و دستور استاندار فارس مبنی بر بهبود پوشش تلفن همراه ایرانسل و همراه اول در سطح شهر شیراز مقرر شد این نشست در محل فرمانداری شیراز برگزار شود. 
 
جمشیدی در جمع بندی مصوبات نشست بر همکاری بیش از پیش از سوی شهرداری شیراز در صدور مجوزهای لازم جهت اپراتورهای تلفن های همراه تاکید و از شهرداری شیراز خواست حداکثر ظرف مدت یک هفته، مجوزهای مربوطه صادر و به اپراتور ابلاغ شود.
 
 این مقام مسئول در پایان افزود: پس از صدور مجوزها، شورای تامین شهرستان شیراز نیز همکاری لازم در خصوص رفع ممانعت های مردمی را انجام خواهد داد تا اپراتورها در مسیر راه اندازی سایت های مورد نظر دچار مشکل نشوند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
107 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 05 تیر 1399 21:57
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا