از بیکاری ٢٥ كارگر در شيراز جلوگيري شد

راستین آنلاین :دو روز پس از سفر رياست قوه قضائيه و تأكيد ايشان در جلسات متعدد در راستاي جلوگيري از تعطيلي واحد هاي توليدي با ورود مستقيم دادگستري استان از تعطيلي يك واحد توليدي و بيكاري ٢٥ كارگر جلوگيري شد.

 
رئيس كل دادگسترس استان فارس با بيان اينكه شركت مذكور در زمينه بسته بندي محصولات كشاورزي فعاليت داشت به دليل بدهي ميزان برق مصرفي تعطيل شده بود كه با ورود به موقع دادگستري فارس و ستاد پيگيري اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي از ادامه تعطيلي آن جلوگيري شدو و كارگران اين واحد به كار بازگشتند.
 
حجت الاسلام والمسلمين سيد كاظم موسوي با تأكيد بر اينكه همه مسئولان در جايگاه خود و در راستاي انجام وظايف سازماني بايد به جهش توليد و تحقق شعار سال كمك کنند، گفت: دستگاه قضايي با تكيه بر ظرفيت هاي قانوني و در راستاي عمل به منويات رهبر معظم انقلاب و تأكيدات مستمر رياست قوه قضائيه حامي توليد كنندگان است و اجازه نخواهد داد در نتيجه تعطيلي واحدهاي توليدي كارگران بيكار شوند.
 
او تصريح كرد: اين روند در شرايط ويژه اقتصادي از سوي دادگستري استان ادامه خواهد داشت و توليد كنندگان مي توانند جهت دريافت حمايت هاي قضايي به دبيرخانه ستاد پيگيري سياست هاي اقتصاد مقاومتي مراجعه و مشكلات خود را در كارگروه هاي ويژه اين ستاد مطرح کنند.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
121 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 خرداد 1399 20:58
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا