• مدیر روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان فارس خبر داد:

تمدید مهلت دفترچه های درمانی تا پایان اردیبهشت ماه / تسهیلات کرونایی برای بیمه شدگان

تمدید مهلت دفترچه های درمانی تا پایان اردیبهشت ماه / تسهیلات کرونایی برای بیمه شدگان
   
تمدید مهلت دفترچه های درمانی تا پایان اردیبهشت ماه / تسهیلات کرونایی برای بیمه شدگان |||| ||||

راستین آنلاین :مدیر روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان فارس از تسهیلات کرونایی دیگری از سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان خبر داد. 

 مسعود عطایی نژاد گفت: مهلت اعتبار دفترچه های درمانی این سازمان لغایت تا پایان اردیبهشت 1399 تمدید شد.
 
او با اشاره به کاهش مراجعات بیمه‌شدگان، جامعه مخاطبان سازمان تامین اجتماعی به شعب و کارگزاری‌های این سازمان برای جلوگیر از شیوع بیشتر کرونا ،افزود : دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی تا پایان اردیبهشت ماه معتبر است و نیازی به مراجعه حضوری بیمه شدگان، بازنشستگان برای تمدید دفترچه ها نیست. 
 
عطایی نژاد با اشاره به دستور اداری صادره از سوی معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد : دفترچه درمانی تمامی بیمه‌شدگان مستمری‌بگیران و افراد تبعی آنان که تا پایان بهمن سال 1398 دارای اعتبار بوده و استحقاق درمان داشته‌اند صرف نظر از پرداخت یا عدم پرداخت حق‌بیمه لغایت اردیبهشت سال ۱۳۹۹ معتبر تلقی شده و استفاده از مزایای درمانی سازمان در مراکز ملکی و یا طرف قرارداد برای آنها مجاز است .
 
مدیر روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی فارس به زمان پیش بینی شده اتمام اعتبار کفالت مستمری بگیران اشاره کرد و گفت : تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده، افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی که زمان آن اردیبهشت و خرداد 99 هستند، به ترتیب تا یکم تیر و یکم مرداد سال جاری معتبر است. 
 
وهمچنین تا موعد مقرر مستمری بگیران در این خصوص نیازی به مراجعه به شعبه تامین اجتماعی ندارند و بر این اساس، هیچ گونه پیامکی برای مراجعه به شعب تامین اجتماعی برای بررسی وضعیت مستمری بگیران ارسال نمی‌شود.
 
عطائی نژاد در پایان تصریح کرد: همچنین خدمات مشاهده فیش حقوقی، حکم افزایش سالیانه، شماره حساب مستمری بگیران، صدور گواهی حقوق و کسر اقساط معوق از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی eservices.tamin.ir انجام می‌شود و مستمری بگیران می توانند بدون مراجعه به شعب از خدمات این سامانه استفاده کنند.
 
گفتنی است، سازمان تامین اجتماعی پیش از این برای جلوگیری از شیوع کرونا ، دفترچه درمانی تمامی بیمه‌شدگان را تا پایان فروردین تمدید کرده بود که با توجه به شرایط کنونی این مهلت را تا پایان اردیبهشت تمدید کرد.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
353 کلیک ها  آخرین ویرایش در جمعه, 05 ارديبهشت 1399 11:39
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا