تعداد مبتلایان به کرونا در فارس عدد 2600را هم رد کرد/بازگشایی صنوف منوط به ثبت نام در سامانه اصناف وزارت بهداشت است

راستین آنلاین :معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به بررسی هزار و ۴۴۱ نمونه در آزمایشگاه های تشخیصی کروناویروس استان، گفت: از این تعداد، ۱۲۳ مورد مثبت اعلام شده است.

 
 دکتر «عبدالرسول همتی» با اعلام این خبر گفت: با افزوده شدن این تعداد، آمار مبتلایان به کروناویروس در فارس، به دو هزار و ۶۳۷ نفر رسید و متاسفانه طی روز گذشته تاکنون، یک نفر از مبتلایان جان خود را از دست داد.
 
 
او با بیان اینکه تاکنون ۶۲۱ نفر از مبتلایان با بهبودی کامل از مراکز درمانی ترخیص شده اند، ادامه داد: هزار و ۳۸۱ نفر نیز به دلیل شرایط مساعد جسمی، در قرنطینه خانگی بوده اند و همکاران ما سلامت آنان را پیگیری می کنند.
 
 همتی در بخش دیگری از صحبت هایی خود در استودیو سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به بازگشایی مشاغل و اصناف، از نظارت گسترده بر رعایت بهداشت، با حضور بازرسان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سازمان بازرسی، تعزیرات و نمایندگان اصناف خبر داد.
 
وی اظهار کرد: این بازگشایی منوط به نام نویسی مشاغل و اصناف در سامانه وزارت بهداشت بوده و افراد ضمن درج اطلاعات خود، دستورالعمل های لازم در خصوص رعایت بهداشت شاغلان خود و مشتریان را دریافت کرده اند.
 
او همچنین از تمدید مهلت نام نویسی در سامانه اصناف و صنایع، تا ساعت ۲۴ روز جمعه، پنجم اردیبهشت خبر داد و از عموم مردم نیز خواست تا در صورت نیاز ضروری به خروج از منزل، موازین بهداشتی لازم را رعایت کنند.
انتهای پیام /  101
171 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 31 فروردين 1399 14:49
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا