• فرمانده انتظامی فارس:

کلیه راه های ارتباطی منتهی به تفرجگاه ها، پارک ها و مراکز تفریحی استان مسدود است

کلیه راه های ارتباطی منتهی به تفرجگاه ها، پارک ها و مراکز تفریحی استان مسدود است
   

راستین آنلاین:فرمانده انتظامی استان گفت: در روزهای 12 و 13 فروردین (روز طبیعت) حضور در مناطق تفریحی،تفرجگاه ها، بوستان ها و پارک ها ممنوع است.


سردار رهام بخش حبیبی افزود: کلیه راه های ارتباطی منتهی به تفرجگاه ها، پارک ها و مراکز تفریحی استان مسدود است و این مسیرها با استقرار نیروهای انتظامی کنترل می شود.
وی با بیان اینکه توسط عوامل انتظامی از ورود مردم و خودروهای آنان به تفرجگاه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد، افزود: نیروی انتظامی به مانند سایر دستگاه ها در کنار کادر پزشکی و درمانی برای شکست ویروس منحوس کرونا فعالیت های خود را انجام می دهد.
فرمانده انتظامی استان فارس بر مشارکت و همراهی مردم با نیروی انتظامی تأکید کرد و گفت: بدون همکاری مردم، قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا امکان پذیر نیست و همه باید در این راستا همراهی و هماهنگی لازم را داشته باشند.
سردار حبیبی تأکید کرد: پلیس برابر قانون و همچنين در راستاي اجراي تدابیر ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا با کسانی که به این ممنوعیت ها بی‌توجه باشند برخورد قانونی و ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، خودرو این افراد را نیز به مدت یک ماه در پارکینگ متوقف خواهد کرد.
وی به شهروندان توصیه کرد با ماندن در خانه ضمن حفظ سلامتی،سهم خود را در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ایفا و پلیس را در اجرای این ماموریت یاری رسانند.
انتهای پیام /  101
115 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 فروردين 1399 15:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا