کشف 300 میلیارد اموال مسروقه در فارس

راستین آنلاین:فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند سارقان منزل و مغازه و کشف 300 میلیارد اموال مسروقه در شیراز خبر داد.


سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و مغازه در سطح شهر شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از تشکیل تیم ویژه ای در این خصوص، بررسی های فنی و اطلاعاتی شبانه روزی پلیس آگاهی آغاز و در نهایت اعضای یک باند حرفه ای که در سطح کشور اقدام به سرقت می کردند، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه همه اعضای این باند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه کلیه متهمان دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت مسلحانه منزل و مغازه می باشند، افزود: در تحقیقات تکمیلی، متهمان به 33 فقره سرقت منزل ،30 فقره سرقت مغازه و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه در این خصوص 5 دستگاه خودرو سواری متعلق به سارقان که در سرقت ها از آنها استفاده می کردند نیز توقیف شد، گفت: از سارقان مقادیر زیادی اموال مسروقه با ارزشی بالغ بر 300 میلیارد ریال کشف شده است که در این خصوص تعدادی از مالباختگان شناسایی و اموال مسروقه تحویل آنها شده است.
وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد، تأکید کرد: شهروندان ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی جهت جلوگیری از وقوع سرقت، در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه افراد، مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند.
وی همچنین از کشف 2 تن و 218 کیلو مواد مخدر در فارس خبر دادو افزود:با تلاش مأموران انتظامی استان طی 48 ساعت گذشته، 2 تن و 218 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد.
حبیبی اظهار داشت : مأموران انتظامی استان فارس طی 48 ساعت گذشته مسیرهای تردد قاچاقچیان مواد مخدر را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی موفق شدند طی 5 عملیات منسجم، 14 دستگاه خودرو سبک و سنگین را متوقف و در بازرسی از آنها 2 تن و 218 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کنند؛ در این رابطه 21 متهم دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 63 باند منهدم و بالغ بر 40 تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده است.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
225 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 07 دی 1398 16:52
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا