آغاز طرح زمستانه پلیس فارس با هدف اصلی آرامش و آسایش جامعه

راسنین آنلاین:فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به آغاز طرح زمستانه پليس، گفت: کلیه ارگان های مربوطه این طرح را با هدف آرامش و آسایش مردم اجرایی می کنند.


سردار  رهام بخش حبیبی  در مراسم افتتاحيه طرح انتظامي – ترافيكي ويژه زمستان 98، با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم توفیقی الهی است که نصیب همه ما شده است، اظهار کرد : با برنامه ريزي، هم افزایی و هماهنگي پلیس و سایر نهادهای مربوطه، اقدامات صحيحي را در راستاي تسهيل عبور و مرور مردم در جاده ها و محورهاي مواصلاتي انجام  خواهیم داد.
او اضافه کرد :طرح انتظامي و ترافيكي زمستانه پليس با همكاري ساير دستگاه هاي امدادي از امروز آغاز و با استفاده از گشت هاي هدفمند پليس و ساير ارگان هاي مربوطه در جاده ها ادامه خواهد داشت.  فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه در اين طرح ساير نيروهاي امدادي از جمله راهداري، اورژانس، آتش نشاني، هلال احمر و... نيز مشاركت خواهند داشت، تصریح کرد: همه مسئولان با توجه به جغرافیایی خاص استان فارس باید در راستای هر چه بهتر اجرایی شدن این طرح همکاری های لازم را انجام دهند.
سردار حبیبی با بیان اینکه در این طرح بیش از 600 نیرو از واحدهای عمل کننده پلیس مشارکت خواهند داشت، گفت: در این راستا خودروهای ویژه ای برای کنترل بیشتر محورها و جاده های مواصلاتی در اختیار پلیس راه قرار گرفته است.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه نهادهای دخیل در اجرای طرح زمستانه پلیس، افزود: اميدواریم با توجه به آمادگي پليس و نيروهاي امدادي و همچنين تعامل و همكاري خوب مردم با خدمتگزاران خود، شاهد كمترين تلفات و حوادث رانندگي در سطح جاده ها و محورهاي مواصلاتي باشيم.
در پايان اين مراسم، رژه خودروهاي پليس و ساير ارگان هاي دخيل در طرح زمستانه با نظم خاصي برگزار شد.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
207 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 آذر 1398 23:03
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا