ناکامی قاچاقچیان در انتقال 658کیلوگرم تریاک به فارس

راستین آنلاین:فرمانده انتظامی استان فارس از توقيف 2 دستگاه خودرو و کشف 685 کیلو ترياك و دستگيري 2 قاچاقچی در شهرستان‌هاي ني‌ريز و مرودشت خبر داد.

سردار رهام‌بخش حبيبي در تشريح این خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان ني‌ريز در راستای مبارزه شبانه روزی با باندهای بزرگ مواد مخدر، با اقدامات فني و تخصصي مطلع شدند يك خودرو وانت نيسان قصد انتقال محموله سنگين ترياك به داراب را دارد كه موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از رصد اطلاعاتي در محور مواصلاتي، خودرو وانت نيسان حامل مواد مخدر را شناسايي و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز در يك عمليات ضربتي آن را متوقف كردند.
سردار حبيبي تصريح كرد: در بازرسي از اين خودرو ميزان 405 کیلو ترياك كشف و در همين راستا يك قاچاقچي دستگير و روانه زندان شد. 
فرمانده انتظامي استان فارس تصريح كرد: در عملياتي ديگر ماموران انتظامي شهرستان مرودشت موفق شدند در محورهاي مواصلاتي، يك دستگاه وانت پيكان حامل مواد مخدر را شناسايي و توقيف كنند.
وی با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو، ميزان 280 كيلو ترياك كشف شد، گفت: در اين خصوص راننده دستگير و تحويل مراجع قضائي شد.
حبیبی ضمن تاكيد بر عزم جدي پليس در برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر، اظهار كرد: ماموران انتظامي با قاطعيت در مبارزه با سوداگران مرگ و نجات نسل آينده از تهديد پديده شوم اعتياد و کاهش تبعات اجتماعي و فرهنگي در جامعه به تلاش خود ادامه مي دهند.
انتهای پیام /  101
229 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 18 آذر 1398 17:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا