درخواست پدر پیوندکبدایران از خیراندیشان حوزه سلامت

درخواست پدر پیوندکبدایران از خیراندیشان حوزه سلامت
   

راستین آنلاین:رئيس هيات امنای مجتمع درماني ابوعلي سينا از نیک اندیشان عرصه سلامت خواست در ساخت بیمارستان سرطان جنوب،به عنوان اقدامی مهم در توسعه خدمات رسانی بیماران سهیم شوند. 

سیدعلی ملک حسینی، از نیک اندیشان عرصه سلامت خواست تا در ساخت بیمارستان سرطان جنوب، به عنوان اقدامی مهم در توسعه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به سرطان، سهیم شوند.
 وی در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به تلاش برای راه‌ اندازی یک دانشگاه بین ‌المللی مرتبط با رشته پزشكي در این مركز پژوهشي و درماني، هدف از این اقدام را جذب نخبگان و استقرار آنها در اين مركز، در كنار دانشجويان خارجي عنوان کرد و گفت: با این کار، زمينه فعاليت آنها در بيمارستان پيوند اعضا و سرطان جنوب كشور فراهم می شود.
ملک حسینی بيان كرد: از آنجايي كه امروزه از بيماري سرطان به عنوان يكي از بيماري‌های شايع ياد مي‌‌شود، ضروری است که درمان و پيشگيری از آن به موقع تشخيص داده شود تا بتوان از پيشروی بيماری در بدن جلوگيری كرد.
پدر پيوند كبد ايران با اشاره به شيوع اين بيماري در بسياری از افراد جامعه، گفت: ضروري است افراد برای پيشگيری و تشخيص اين بيماری به پزشك مراجعه  کنند و از سلامت خود اطمينان یابند.
 ملک‌حسینی ضرورت ساخت بيمارستان فوق تخصصي سرطان جنوب كشور در شيراز را به عنوان يك اقدام مهم را یادآور شد و ابراز اميدواري كرد كه با حمايت مسوولان و نیک اندیشان بتوان به اهداف عام‌المنفعه بیمارستان رسید و با ساخت آن، باری از دوش بيماران سرطان برداشت.
او خواستار حمايت نیکوکاران از ساخت و بهره‌برداری اين پروژه شد و گفت: اگر بخواهيم زندگي و عمر مفيدی داشته باشيم ،بايد در اقدامات خيرخواهانه مشاركت کنیم تا فلسفه وجودی خود را در اين كره خاكي كامل كنيم، چرا که يكي از راه های مهم رسيدن به خدا، مشاركت در كار خير است.
رئيس هيات امناي مجتمع درماني ابوعلي سينا ادامه داد: در حال حاضر خيريني در استان وجود دارند كه نه تنها در عرصه درمان سهیم شوند بلکه نيت بلندشان موجب شده تا در مباحث علمي نير مشاركت كنند.
او خواستار آينده‌نگری مسئوولان شد تا با افزايش وسعت مجتمع درماني ابوعلي سينا بتوان برای آيندگان نيز گام‌های مهمي برداشت.
انتهای پیام /  101
697 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 14 مهر 1398 16:36
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا