تاکید مدیرکل ورزش و جوانان بر لزوم تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان های فارس

حیدر علی کامیاب
حیدر علی کامیاب  
تاکید مدیرکل ورزش و جوانان بر لزوم تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان های فارس حیدر علی کامیاب

راستین آنلاین :مدیر کل ورزش و جوانان بر لزوم تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان های فارس تاکید کرد.

حیدر علی کامیاب که درنشست مشترک با روساای ادارت ورزش و جوانان استان سخن می گفت با اشاره به تاکید وزیر ورزش و جوانان به لزوم توجه به مقوله جوانان گفت:همانگونه که وزیر محترم یک روز در هفته را منحصرا به بررسی مسائل مرتبط با حوزه جوانان اختصاص داده است در فارس نیز یک روز در هفته انحصارا به این حوزه اختصاص داده شده است.

وی توجه ویژه استاندار و تاکید او به فرمانداران مبنی بر لزوم تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان را نیز دلیل اهمیت این حوزه برای دولت دانست وگفت:با روسای اداراتی که اهتمامی برای تشکیل این ستاد درشهرستان ها نداشته باشند ،برخورد خواهد شد.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان راه اندازی سازمان های مردم نهاد را یکی دیگر از ضرورت های حوزه جوانان در شهرستان ها عنوان کرد افزود: توانمند سازی، ساختارسازی و ایجاد فرصت برای جوانان در قالب  سمن ها از وظایف مهم روسای ادارات ورزش و جوانان در شهرستان های فارس است.

کامیاب فراگیر شدن فرهنگ فعالیت در قالب تشکل های اجتماعی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر در شهرستان ها دانست و گفت: سمن ها به‌عنوان نهادهایی توانمند در تحقق الگوی مشاركت اجتماعی، می توانند الفبای نقش مردم را در قالب شهروند مقتدر،متفکر و خلاق و حلقه واسط بین حكومت و مردم باشند.

در این نشت مشترک روستای ادارت ورزش و جوانان فارس به بیان دیدگاه و موانع پیش روی توسعه سازمان های مردم نهاد پرداختند.

انتهای پیام /  101
543 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 04 مهر 1398 07:00
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا