ورود دستگاه قضا به مرگ مشکوک یک جوان در اداره آگاهی خرمبید

حجت الاسلام والمسلمین موسوی
حجت الاسلام والمسلمین موسوی  
ورود دستگاه قضا به مرگ مشکوک یک جوان در اداره آگاهی خرمبید حجت الاسلام والمسلمین موسوی

راستین آنلاین:یکی دو روزپیش نامه ای از سوی فردی که خود را پدر جوانی می نامید که پسرش  توسط دو مامور آگاهی شهرستان خرمبید مورد ضرب و شتم قرارگرفته است در فضای مجازی پخش شد.

الف-خ مخاطب نامه خود را فرمانده نیروی انتظامی فارس قرار داده بود در حالیکه در رونوشت نامه سرگشاده خود معاون محترم سیاسی امنیتی استاندار فارس،معاون محترم انتظامی استانداری فارس،ریاست محترم سازمان قضایی نیروهای مسلح استان فارس ،حفاظت اطلاعات انتظامی استان فارس

و بازرسی انتظامی استان فارس خطاب قرار داده بود مدعی شده بود که پسرش در اثر ضرب شتم این دو مامور آگاهی به قتل رسیده است.

این فردکه خود را یک فرهنگی بازنشسته معرفی کرده بوداز ضرب و جرح و کبودی و شکستگی قفسه سینه و زانو، ورم سر و صورت  فرزندش به عنوان علائم آنچه او شکنجه برای گرفتن اعتراف نامیده بود یاد کرده و مدعی شده بود که رئیس آگاهی شهرستان خرمیبد نیز در پاسخ به شکایتش از رفتار آن دومامور به وی جواب سربالا داده است.

حالا تقریبا دو روز از انتشار این نامه می گذرد و در حالیکه نیروی انتظامی هنوز موضع رسمی درخصوص ادعای این مرد اهل شهرستان خرمبید نگرفته است،رئیس کل دادگستری فارس به پرونده فوت این جوان ورود کرده و صدور دستور پیگیری ویژه جهت بررسی دلایل فوت پسرجوان این مرد را در اداره آگاهی خرم بید صادرکرده است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی  عصر امروز سه شنبه 12 شهریوربا بیان اینکه ضمن تشکیل پرونده قضائی تحت نظر مقام قضائی علت فوت این متهم تا روشن شدن کامل موضوع پیگیری خواهد شد گفت: معاون قضائی ناظر بر حوزه قضائی خرمبید و مسئول دبیرخانه پرونده‌های مهم استان نظارت بر روند تحقیقات این پرونده را تا حصول نتیجه برعهده خواهد داشت.

وی افزود: در صورت محرز شدن هر گونه تخلف و اقدام غیر قانونی علیه حقوق شهروندی متوفی با مسببین حادثه در چارچوب قانون و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

انتهای پیام /  101
1031 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 شهریور 1398 23:30
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا