ماجرای عجیب آدم ربایی و گم شدن لیدا کاوه

لیداکاوه
لیداکاوه  
ماجرای عجیب آدم ربایی و گم شدن لیدا کاوه لیداکاوه

راستین آنلاین:چندساعت بعد از اعلام خبر پیدا شدن لیدا کاوه،‌پلیس تهران توضیحاتی درباره آخرین وضعیت او اعلام کرد.

دیروز خبر پیدا شدن لیدا کاوه،‌دختر ورزشکاری که ۳۱ خرداد ماه از منزل خارج و دیگر خبری از او نشده بود،‌ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

حالا سردار حسین رحیمی دراین‌باره به ایسنا گفت: هفته گذشته و درپی اعلام‌مفقودی زنی به نام لیدا کاوه رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی افزود: تیم‌هایی ویژه رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه سرانجام شب گذشته این زن در حالی که شرایط روحی  مناسبی هم نداشت در محدوده شهرک غرب یعنی همان منطقه‌ای که مفقودی‌اش اعلام شده بود کشف شد.

*بیشتر بدانید

لیداکاوه پیداشد

رحیمی ادامه داد: با توجه به شرایط روحی که این زن داشت وی به بیمارستان منتقل شد که با معاینات انجام شده اعلام کردند مشکلی در این زمینه وجود ندارد.در حال حاضر نیز این زن در پلیس آگاهی است تا بررسی‌ها و تحقیقات بیشتر درباره چرایی مفقودی‌اش انجام شود اما تاکنون کسی در این زمینه دستگیر نشده است.

به این حال،‌شاهین صمدپور، مستندساز که خبر پیدا شدن لیدا کاوه را شب گذشته در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود، در پستی جدید نوشته است: موضوع گم شدن خانم کاوه یک آدم‌ربایی به شکل بسیار عجیب و به نیت عجیب‌تر بوده است.

انتهای پیام /  101
4082 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 تیر 1398 07:18
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا