کشف بیش از ۸۲۳ کیلوگرم مواد افیونی در شرق فارس

کشف بیش از ۸۲۳ کیلوگرم مواد افیونی در شرق فارس سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی

راستین آنلاین:فرمانده انتظامی فارس گفت: ۸۲۳ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک را مأموران انتظامی این استان در شهرستان های فیروزآباد و نی ریز کشف کردند.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروز آباد از خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر را در سطح محورهای مواصلاتی دارند، مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند و نسبت به کنترل خودروهای عبوری اقدام کردند که پس از مدتی به یک دستگاه خودرو پژو پارس شک کردند و دستور ایست دادند ولی راننده خودرو بدون توجه اقدام به فرار کرد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، مأموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، لاستیک های این خودرو را هدف قرار دادند و خودرو را متوقف کردند.

حبیبی افزود: در بازرسی از این خودرو ۶۷۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به انجام یک عملیات دیگر در شهرستان نی ریز گفت: مأموران انتظامی بخش قطرویه در این شهرستان، از دپو میزان قابل توجهی مواد مخدر در یک منزل مخروبه مطلع و برای بررسی به محل اعزام شدند.

حبیبی گفت: در بازرسی از این منزل مخروبه، ۱۴۸ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف شد و تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم یا متهمان این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در جمعه, 24 خرداد 1398 12:28
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا