دستور ویژه رئیس کل دادگستری فارس برای تعيين تكليف وضعيت زندانيان تحت قرار

حجت الاسلام و المسلمين سیدکاظم موسوی
حجت الاسلام و المسلمين سیدکاظم موسوی  
دستور ویژه رئیس کل دادگستری فارس برای تعيين تكليف وضعيت زندانيان تحت قرار حجت الاسلام و المسلمين سیدکاظم موسوی

راستین آنلاین:رئیس کل دادگستری فارس در بازدید از زندان مرکزی شیراز بر تعيين تكليف وضعيت زندانيان تحت قرار توسط قضات دادگستری های سراسر استان تأكيد كرد.

حجت الاسلام و المسلمين سیدکاظم موسوی که در جریان بازدید از  بخش های مختلف زندان مرکزی شیراز دیدارچهره به چهره  با زندانیان سخن می گفت ضمن تاکید بر لزوم حل مشکلات قضایی زندانیان گفت: به کلیه محکومین مالی خصوصاً محکومین مهریه که تأمین مناسب دارند مرخصی اعطاء می شود و این مرخصی تا پانزده روز قابل تمدید است.

رئیس کل دادگستری فارس تأکید کرد: وضعیت زندانیان تحت قرار بررسی و مقرر گرديد علاوه بر زندان های شیراز، در کلیه شهرستان ها نیز وضعیت این زندانیان مشخص و تعیین تکلیف شوند و نتیجه اقدامات به دادگستری مركز استان اعلام گردد.

وی با تأکید براینکه قضات استان باید وضعیت زندانیان بلاتکلیف را بررسی کنند گفت: قضات دادگستری، باید وضعیت زندانیان تحت قرار را بزودی مشخص و نتیجه را اعلام کنند.

موسوی در ادامه در خصوص وضعیت فیزیکی زندان از حیث نگهداری زندانیان نیز یادآور شد: وضعیت مکان نگهداری زندانیان بسیار مطلوب است و زندانیان در این خصوص اعلام رضایت داشتند.

گفتني است در پايان اين بازديد رئيس كل دادگستري استان فارس و مسئولين قضايي استان نماز مغرب و عشاء را در جمع مددجويان زندان مركزي شيراز اقامه كردند.

انتهای پیام /  101
995 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 خرداد 1398 00:41
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا