با متمردان به مأموران نيروي انتظامي قاطعانه برخورد می شود

با متمردان به مأموران نيروي انتظامي قاطعانه برخورد می شود
 

راستین آنلاین:رئيس كل دادگستري استان بر برخورد قاطع و ويژه دستگاه قضايي با متمردان به مأموران نيروي انتظامي تأكيد كرد.

حجت الاسلام و المسلمين سيد كاظم موسوي در ديدار فرمانده انتظامي استان فارس با وي، بيان كرد: خدمت در دو دستگاه نيروي انتظامي و دستگاه قضايي يك توفيق الهي است كه نصيب كاركنان اين دو مجموعه شده است.

وي با بيان اينكه طرفدار پر و پا قرص اقتدار نيروي انتظامي در جامعه هستم، افزود: اگر نيروي انتظامي ضعيف باشد، دستگاه قضايي نيز ضعيف خواهد بود.

رئيس كل دادگستري استان فارس با اشاره به اينكه نيروي انتظامي در شادي و عزا حضور دارد، بر تعامل و همكاري بيش از پيش اين دو مجموعه تأكيد كرد.

حجت الاسلام و المسلمين موسوي گفت: نيروي انتظامي در بطن جامعه حضور دارد و به همين دليل گاهي هم با مشكلاتي روبرو مي گردد كه اين امر طبيعي است.

وي بر برخورد قاطع و ويژه دستگاه قضايي با متمردان به مأموران نيروي انتظامي تأكيد كرد و افزود: اين موضوع با جديت بيشتر نسبت به گذشته مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رئيس كل دادگستري استان فارس در پايان تأكيد كرد: وقتي پليس در جامعه حضور نداشته باشد، هرج و مرج پيش خواهد آمد و زماني كه پليس مقتدر باشد، حاصل آن امنيت پايدار در جامعه خواهد بود.

در ادامه، فرمانده انتظامي استان فارس نيز ضمن تبريك انتصاب حجت الاسلام و المسلمين موسوي به عنوان رئيس كل دادگستري استان، بر لزوم حمايت از نيروي انتظامي توسط دستگاه قضايي تأكيد كرد و گفت: امنيت مطلوب در جامعه حاصل تعامل و هماهنگي دو مجموعه پليس و دستگاه قضايي است.

سردار احمد علي گودرزي افزود: در اين شرايط كه استكبار جهاني اقدامات خود را بر عليه كشور انجام مي دهد، در سايه تعامل و همكاري مي توان اقدامات خود را در راستاي تأمين نظم و امنيت پايدار و توسعه يافته در جامعه انجام داد. 

دادستان عمومي و انقلاب شيراز نیز با تأكيد بر حمايت از قاطعيت نيروي انتظامي در برخورد با متخلفان، گفت: افراد متخلف نبايد جرأت و جسارت تمرد بر عليه مأموران ناجا را داشته باشند.

حيدر آسيابي بيان كرد: در زمان هاي گذشته اوضاع استان فارس به لحاظ وجود اشرار، نابسامان بود و تقديم شهداي گرانقدر نيروي انتظامي در آن مقاطع، نشان دهنده اين موضوع است.

وي از فرمانده انتظامي استان و مجموعه تحت امر در راستاي ايجاد نظم و امنيت در جامعه و برخورد قاطع و قانوني با متخلفان و بر هم زنندگان نظم عمومي تقدير و تشكر كرد.

دادستان عمومي و انقلاب كلانشهر شيراز با تأكيد بر حمايت از قاطعيت نيروي انتظامي در برخورد با متخلفان، گفت: افراد متخلف نبايد جرأت و جسارت تمرد بر عليه مأموران ناجا را داشته باشند.

آسيابي بر لزوم برخورد قاطع و محكم با متخلفان و اراذل و اوباش در جامعه تأكيد كرد و افزود: پليس و دستگاه قضايي در برخورد با اينگونه افراد قدرت قانوني دارند و در اين مسير از هيچ تلاشي دريغ نمي كنند.

وي با اشاره به اينكه با مظاهر علني فساد در جامعه برخورد قاطع صورت خواهد پذيرفت، گفت: در اين راستا از طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و اخلاقي پليس حمايت خواهد شد.

دادستان عمومي و انقلاب شيراز در پايان بر برخورد ويژه دستگاه قضايي با بدحجابي، سگ گرداني و اخلال در نظم عمومي با استفاده از خودرو و موتورسيكلت تأكيد كرد.

انتهای پیام /  101
1590 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398 14:18
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا