انتخاب معاون اداره کل ورزش وجوانان فارس به عنوان روانشناس برگزیده شیراز

انتخاب معاون اداره کل ورزش وجوانان فارس به عنوان روانشناس برگزیده شیراز علی رضایی

راستین آنلاین :معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به عنوان یکی از روانشناسان برگزیده و تاثیرگذار در ارتقاء سلامت اجتماعی شهر شیراز انتخاب و معرفی شد. 

علی رضایی در حاشیه تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز از روانشناسان تاثیر گذار در ارتقا سطح سلامت اجتماعی این شهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: فعالیت مستمر در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد و طلاق و همچنین همکاری گسترده و موثر با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس از دلایل مهم این انتخابات بوده است. 
وی با اشاره به انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دستگاه پیشرو در مقابله با آسیب های اجتماعی، به تشریح عملکرد معاونت فرهنگی و امور جوانان این اداره کل درحوزه‌های اجتماعی پرداخت و گفت: معاونت فرهنگی و امور جوانان در کنار همکاری با روانشناسان معتمد دادگستری استان، با استفاده از ظرفیت‌های فراوان سازمان های مردم نهاد جوانان در قالب طرح های محله محور و در راستای کاهش خشونت در محلات پرخطر همکاری فراوانی را با دستگاه های ذی ربط دارد. 
رضایی با بیان اینکه بهترین راه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی علاوه بر فراهم کردن مطلوب و بهنجار عوامل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و...، استفاده از آموزش های هدفمندو مداخلات روانشناختی توسط مشاوران و روانشناسان است افزود: تقویت مهارت های زندگی در جامعه باعث می‌شود تا افراد اجتماع در مقابل عوامل خطر بیمه و محافظت شوند.

گفتنی است دکتر علی رضایی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس  به دلیل عملکرد موثر در پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی توسط شهرداری و شورای شهر شیراز، به عنوان یکی از روانشناسان برجسته استان انتخاب و در روز روانشناس مورد تقدیر قرار گرفت.

انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 12 ارديبهشت 1398 00:39
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا