• مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس:

پررنگ ترین چهره ها در مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوان هستند

حیدرعلی کامیاب
حیدرعلی کامیاب  
پررنگ ترین چهره ها در مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوان هستند حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: پررنگ ترین چهره ها در مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوان هستند.

حیدر علی کامیاب که در نشست مشترک با سازمان های مردم نهاد فعال در امداد رسانی سیل شیراز سخن می گفت،ضمن تقدیر از زحمات جوانان فعال در این سمن ها گفت: از ابتدای انقلاب هرکجا درکشورمشکلی حادث می شد این جوانان بودند که در بسیاری از مواقع گره گشای کار بودند، سیل فروردین ماه شیراز هم نشان داد که بازهم می توان به جوانان این سرزمین اعتمادکرد و به توانایی هایشان امید داشت.

وی در این جلسه که اعظم کریمی مدیرکل دفترمشارکت های مردمی وزارت ورزش و جوانان و بتول معلم مدیرکل امور اجتماعی استانداری فارس نیز حضور داشتند به توانمندی های سازمان های مردم نهاد جوان استان فارس اشاره کرد و گفت:امروز نه تنها مردم و مسئولان فارس بلکه مردم ،جوانان و مسئولان دیگر استان های کشور نیز به این توانمندی ایمان آورده اند.

دبیر ستاد ساماندهی امورجوانان استان فارس حضورفعال و تاثیرگذار سازمانهای مردم نهاد جوان این استان  درامدادرسانی به زلزله زدگان کرمانشاه در سال گذشته و همچنین حضور در عملیات امداد رسانی به هموطنان سیل زده گلستان،لرستان و خوزستان را تنها بخشی از ماموریت های برون استانی سازمان های مردم نهاد فارس عنوان کرد و افزود:امروز ما با خیال راحت بسیاری از ماموریت های برخی از دستگاه های اجرایی استان را باهدف برون سپاری و براساس اعتماد به جوانان به سازمان های مردم نهاد واگذار می کنیم.

کامیاب با تاکید بر اینکه نقش اداره کل ورزش و جوانان استان درمواجه با سازمان های مردم نهاد نقش حمایتی است افزود:برگزاری قابل تحسین دو نمایشگاه هفته دولت و چهلمین فجر انقلاب در سال گذشته توسط سازمان های مردم نهاد جوان استان و حضور پررنگ این جوانان در حادثه سیل شیرازثابت کرد ،که جوانان این استان جوانانی متعهد و توانمند هستند.

وی با اشاره به نگاه ویژه دولت به مبحث جوانان ،اعتبارات این حوزه در سال 97  و 98 را خوب توصیف کرد و با بیان اینکه در هفته جوان امسال تعدادی از خانه های جوان استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید افزود:یکی از کارهای ماندگار دولت در حوزه جوانان احداث کمپ بین المللی تربیت مدیران جوان است که در شمال غرب شیراز و درنزدیکی سپیدان در حال ساخت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گستردگی حوزه های فعالیتی سمن های جوان این استان را یک مزیت دانست و گفت:امروز در معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ،خدماتی نظیر مشاوره در حوزه های مختلف نیز انجام می شود که محوریت این خدمات نیز برعهده جوانان است.

کامیاب درپایان ابرازامیدواری کرد تابا توجه به تاکید استاندارفارس و مصوبات متعدد ستاد ساماندهی امورجوانان استان ، دستگاه های مختلف اجرایی ضمن اعتماد بیش از پیش به جوانان با برون سپاری ماموریت های خویش زمینه شکوفایی توانمندی جوانان را بیش از گذشته فراهم سازند.

انتهای پیام /  101
2675 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 24 فروردين 1398 10:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا